Jste zde


O životě a smrti z pohledu parapsychologie XXXII.
Stanislav Brázda

VYKLÁDACÍ KARTY

 

V příloze knihy je šest vykládacích karet, kterými je možné zjistit odpověď na vaše otázky formou odpovědi:

1. karta - ANO (76-100%)
2. karta Spíše ANO, mohlo by tak být, ale ještě to není jisté (51-75%)
3. karta - NE (0-24%)
4. karta Spíše ne, mohlo by tak být, ale ještě to není jisté (25-49%)
5. karta - Není to teď ještě jisté, může nebo musí se pro kladný výsledek ještě něco udělat, případně existuje

JINÁ MOŽNOST

6. karta - Nemohu či neumím to právě nyní zjistit, je nutné se ptát později. Později znamená třeba za hodinu, až se zklidníme, ale také ta měsíc, což je individuelní.


Já sám se snažím všechny odpovědi vyjadřovat procenty, protože jsem přesvědčen, že nic není černo-bílé. Proto mám odpovědi vyjádřené tak, že odpověď ANO je od 51% do 100%, jak hodně ano, tak hodně procent, NE je vyjádřeno O% až 49%. Když vyjde 50%, znamená to, že to není jasné, není to vyřešené, ještě se něco pro to, co se ptáme dá, může, nebo musí udělat. Další karta znamená, že nyní nejsem odpověď na danou otázku zjistit, nebo pro mne není dobré odpověď nyní znát. Jako příklad: Když mne má někdo rád, může to být ANO na 51%, ale také na 100% a v obou odpovědích je jasná odpověď jak hodně. Vyjde-li odpověď 51 až 75%, znamená to spíše ANO, odpověď 76% až 100% je jednoznačně ANO.


Odpověď 0 až 25% je odpověď NE, odpověď 26 až 49% je spíše NE. Proto je možné se těmito kartami ptát, jak je náš projekt reálný, zda obchod, který chceme otevřít bude prosperovat, atd.


Před otázkou je nutné si připomenout, že chceme odpověď na to, jak např. určitá konkrétní záležitost dopadne, ne jak bychom si přáli, aby dopadla. Při míchání karet celou dobu musíme myslet na otázku, na kterou se ptáme, po zamíchání karet je několik možností, jak vytáhnout kartu se správnou odpovědí. Jedna možnost je karty rozložit na stole a jednu vybrat. Druhá možnost je nechat karty u sebe a jednu vytáhnout ze svazku, další možnost je karty rozložit na stole a na jednu ukázat ukazováčkem. Komu nebudou ani v jednom případě karty ukazovat pravdivé odpovědi, může zkusit ještě jednu možnost, karty zamíchat, zavřít oči, hodit je na zem a kartu se správnou odpovědí najít. Otázek kniha může vyvolat spoustu a je jen na nápaditosti tazatele, na co a jak se zeptá. Problém je v tom, že na špatnou otázku dostaneme špatnou či nereálnou odpověď.


Karet můžeme využít k odpovědi na jakoukoli otázku. V souvislosti s obsahem knihy se můžeme např. ptát: Zda máme anděla strážného? Zda nás bude "ochraňovat" stále?-Když vyjde záporná odpověď, můžeme se vylučovací metodou ptát, jak dlouho budeme mít "anděla strážného!, že zadáme časový úsek, např.: Bude nás ochraňovat ještě např. 5 (-10,20,do smrti, atd.) let?


Také se můžeme ptát, zda máme okolo sebe energii nějakého zemřelého člověka- a zda nám tato energie škodí, či pomáhá.


Karta ANO, má další významy:
JIN, plus, levá strana, levák, ženský princip, ženské pohlaví, noc - noční typ, měsíc, voda, studený, pomalý, pasivní, přijímající, oblý, kulatý, hladký, země, dole, intuice, mokrý, atd.


Další významy karty NE: JANG, minus, pravá strana, pravák, mužský princip, mužské pohlaví, den, denní typ, levák, levá strana, slunce, světlo, oheň, horký, aktivní, suchý, rychlý, asertivní, hranatý, drsný, intelekt, nahoře, nebe, atd..


Pokud se nám nebude líbit odpověď, na stejnou otázku má smysl se ptát nejdříve za měsíc.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více