Jste zde


O životě a smrti z pohledu parapsychologie CVI.
Stanislav Brázda

V astrologickém slovníku existuje výraz - faktor hromadného osudu. To je problém, který znamená, že dotyčný, kterého se to týká, by mohl zahynout například v letadle, které se zřítí, v autobuse (vlaku, metru, lodi nebo jiném prostředku hromadné přepravy), který havaruje, ale i ve válce, povodních, zemětřeseních atd. Nemyslím, že pokud by se tato nepříjemnost v horoskopu objevila, že se tragická událost musí zrealizovat, ale je třeba zajistit, aby se člověk s takovým aspektem neocitl v nesprávný čas na nesprávném místě. Jsem přesvědčen, že také nebezpečí hrozí cca 3x po sobě a pokud tyto situace člověk překoná, dále to již nehrozí. K tomu jeden příklad.

Přišla mladá žena, že jí jedna, později druhá kartářka řekla, že zemře mladá v 25 letech. Když se blížily její narozeniny, tak se přišla poradit, co má dělat, že má strach, že se věštby vyplní. Mně vyšlo, že jí to sice hrozí, ale jen kdyby se ocitla na území bývalého Sovětského svazu a to ještě jen v období březen až květen a tři roky po sobě. Vydechla si a občas zavolá, že kartářky neměly pravdu a žije. V některých případech nás podvědomí "varuje" a dostáváme signály, že se něco děje nebo může dít, jde jen o to tyto signály rozluštit a nehodit problém za hlavu. Již jsem psal například o tom, že mnozí klienti při pohledu na digitální hodiny začali vidět stejná čísla nebo dvojice čísel, případně se zdají podobné sny několik nocí za sebou, jiní mají pocit, že by něco neměli dělat či někam jít atd. Kdo má jakéhosi "anděla strážného", tak unikne problému díky "náhodě". Zase uvedu jeden příklad. Jel jsem se ženou autem na návštěvu a v autě jsem zjistil, že jsem zapomněl baterii do videokamery, kterou jsem měl sebou.

Chvíli jsem váhal, zda se mám vrátit domu a seděl jsem před domem v nastartovaném autě. Nakonec mne žena přemluvila, ať se pro baterii vrátím, že se tak moc nestane, když přijedeme o chvíli později. Vrátil jsem se a vyjeli jsme o 10 minut později. Za první zatáčkou jsme byli nuceni zastavit pro havárii nákladního auta, které se právě před deseti minutami převrátilo a leželo napříč celé vozovky. Okamžitě jsem si uvědomil, že kdybychom vyjeli, jak bylo naplánováno, mohlo se auto převrátit na nás. Podobnou situaci jsem zažil vícekrát, takže až po několika takových příhodách si člověk uvědomí, že to nebyla náhoda. Známe případy lidí, kterým ujel autobus na letiště a "jejich" letadlo se zřítilo atd.

Z praxe vím, že jsou jedinci, kteří svůj osud neovlivňují téměř vůbec a nechají se vláčet dějem svého života, což je podle mého názoru v některých případech škoda.

Byl jsem v létě 2002 na pohřbu kamarádovi. Zemřel po hádce se svojí o třicet let mladší ženou. Vztah byl v rozpadu a oni se nemohli dohodnout na vypořádání majetku. Když jsem hledal souvislosti, až při psaní této knihy jsem si vzpomněl na vše, co předcházelo. Ještě přes smrtí se mnou kamarád radil, co má dělat, že jej jeho žena podvedla. Kamarád pro svoji dceru žijící v zahraničí chtěl nakoupit parcely a protože je nechtěl mít napsané na sebe, dohodl se svojí ženou, že parcely určené časem jeho dceři,které navíc jeho dcera zaplatila, budou dočasně napsány na jeho ženu. Při dělení majetku mu parcely nechtěla vydat.

Nevěděl, jak má situaci řešit. Situace se však nevyřešila a bohužel můj kamarád zemřel po velké hádce se svojí ženou. Večer přišel domu a ráno se již neprobudil. Dlouho jsem přemýšlel proč se to stalo, protože byl vcelku zdráv a neměl zdravotní potíže. Až po hlubší analýze jsem si vzpomněl, že před pěti lety měl dopravní nehodu a zabil člověka. Chodec, který přecházel jednu hlavní třídu v Praze nešel přes přechod, ale mimo přechod asi 100m. Můj kamarád se mi ale svěřil, že jel cca 100km rychlostí v obci, takže kdyby jel předepsanou rychlostí, ke střetu s chodcem by nedošlo a chodec mohl žít.. Mému kamarádovi nebyla vyšší rychlost dokázána a tudíž nebyl potrestán. Tím podle mého názoru vznikla maximální nerovnováha mezi mým kamarádem a zabitým chodcem a jeho rodinou a bylo jen otázkou času, kdy dojde v vyrovnání nerovnováhy mezi zemřelým a mým kamarádem (a za jakých okolností - zda to "osudově odnese" on, jeho dcera, či jeho žena, nebo jeho vnuci), který z morálního hlediska nehodu zavinil.Díky tomu, že jeho žena nechtěla vydal pozemky, které jí napařily dceři svého muže a tím nepřímo zavinila jeho smrt, došlo k další nerovnováze a jsem přesvědčen, že jako vyrovnání nerovnováhy v jejich rodinném systému patrně ona, či její syn přijdou o peníze či majetek a patrně dojde ještě k dalším problémům za to, že přispěla k jeho předčasné smrti.

Jedna příhoda, kterou popíši také stojí za zamyšlení. Jeden známý jel z Prahy do Brna po dálnici a na Vysočině bylo náledí a díky tomu k hromadné srážce. Jedna mladá dívka s čerstvým řidičským průkazem zavinila nehodu tím, že dostala smyk který nezvládla a narazila do jiného vozu. Celkem moc se nestalo, ale řidič nabouraného vozu vystoupil a popošel k nabouranému vozu k řidičce, která nehodu zavinila a nadával jí. Byl tak zabrán do nadávání, že se ani nevšiml, že se na něho řítí další neovladatelné auto, které jej zabilo. Můj známý byl potrestán, ale protože měl výčitky svědomí (jel na stav vozovky rychle), zúčastnil se rodinné konstelace, kde se pocitů viny zbavil a podařilo se mu docílit rovnováhy se zemřelým tím, že se finančně vyrovnal s rodinou zemřelého řidiče a začal více pomáhat lidem.

Opět z praxe vím, že nadaní jedinci propásli svoji šanci vyniknout a stát se známými v různých oblastech. Někteří si svůj talent uvědomí až poté, co jim tuto skutečnost oznámím. Někteří o tomto talentu věděli, ale nevěřili si. Proto si myslím, že někdy není na škodu si nechat vypracovat horoskop dobrým astrologem nebo se poradit s dobrým věštcem, abychom alespoň u našich dětí nepropásli to, co naši rodiče u nás nebo co jsme propásli my a "osudu" trochu napomoci. V této oblasti neradím zůstat jen u alternativního zjišťování talentů, naštěstí již existují firmy, které se zabývají zjišťováním talentu počítačovými testy, které by mohly seriózně odpovědět na otázky talentu a schopností.

Jsem přesvědčen, že jsem přišel na jednu zajímavou okolnost, která ovlivňuje náš OSUD. Je to hodina, kdy jsme se měli narodit s ohledem na hodinu početí.

Když jsem u svých klientů chtěl najít příčiny problémů, nebo úspěchů, zjistil jsem, že nejvíce nás ovlivňuje hodina narození. Na toto jsem přišel náhodou, když jsem jednou sledoval televizní zprávy a ukázali člověka, který přežil pád dopravního letadla. Tehdy mne napadlo vzít kyvadlo a zjišťoval jsem, co je na tom člověku tak zvláštní. Tato situace se nedáno opakovala, když spadlo opět dopravní letadlo a přežil jeden dvouletý chlapec. Ve více podobných případů mi vyšlo, že tyto lidi ovlivnila HODINA NAROZENÍ, že přežili. Ve všech těchto zvláštních případech mi vyšla jako hodina narození 12.00 (ne letní čas). Proto jsem se tímto problémem začal více zabývat a přišel jsem na to, že tolik nezáleží, v kolik se kdo narodil, ale více záleží kdy se měl narodit. Protože to málokdo ví, zda se narodil ve správném čase či ne, nelze s jistotou říci, co nás čeká. Proto podle mého názoru tuto nejistotu nazýváme OSUDEM. Zjišťoval jsem dále, jak nás hodina narození ovlivňuje a např. slavní herci by mohli být narozeni mezi 10.00 až 12.00, slavní zpěváci by měli být zrozeni mezi 9.00 až 10.30, atd. Proto např. ti, kteří se narodí mezi 10.00 až 10.40 jsou slavní zpívající herci.

Samozřejmě nás ovlivňuje i den, rok, místo narození, ale v poměru k času to není tak důležité. Problém je v tom, že důležitý je čas, kdy jsme se měli narodit, ne kdy jsme se narodili. Jenom polovina lidí se narodí ve správný čas. Ostatní se narodí buď dříve, nebo později. Rozdíl může být v hodinách, ale i dnech a týdnech, dokonce v měsících. Nejenom proto nevěřím na souvislosti našeho osudu se znameními zvěrokruhu a samotné horoskopy. Proto také málokterý astrolog dopředu z horoskopu (pokud to nebyl současně astrolog a současně věštec) vyčetl někomu jeho slávu a pád, ale vždy (alespoň podle mé zkušenosti) až po té, co se to stalo. Dále jsem při odpovědích svým klientům ověřil, že každý má nějaké aspekty vlastností či chování z více zvířat zvířetníku, někdy až z pěti., proto tak úplně nevěřím, že nás ovlivňuje jen jedno- případně dvě znamení (znamení, ve kterém jsme se narodili a ascendent, který je dán hodinou narození).

Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více