Jste zde


Čeká svět za pár dní další katastrofa?
Slávo Heřmánek

Prasklo srdce zvonu Zikmund, zastavil se Orloj, objevily se skvrny na slunci a teď jsem dostal nějaké zvláštní znamení, kdy v noci z 24 na 25.9 se má něco stát, co bude velmi kruté. Vidím dvě jedničky, zdvižený prst a mnoho pláče.

 

Ať dělám co dělám, nemohu se dopracovat co to má být. Vše je velmi tajemné, zamlžené a vyvolává to ve mě dost strašidelný pocit. Neustále to sleduji a doufám že se ještě před tímto datumem dozvím více. Tyto vidiny se nyní objevují téměř každou hodinu a jsem z toho dost nervózní.


Nikdy jsem se nespletl a vždy jsem v případě nebezpečí dostal zavčasu pravdivé vysvětlení. Znepokojuje mne jenom to, že se toto datum neuvěřitelně blíží a v minulosti nikdy tak krátká doba "vidění" nebyla. Vždy to bylo minimálně 2-3 měsíce dopředu.


Znepokojují mne právě ty dvě jedničky a mohu Vám říci, že se objevují téměř všude. I to, že jedenáct dní před tímto datumem se moje vidiny objevují s naprostou pravidelností každou hodinu.


Nesouhlasím zatím z útokem na Irák, svět by se měl nyní vyvarovat jakémukoliv násilí. Mám pocit, že to bude asi odplata za chování lidí v posledních deseti letech, za jejich aroganci a to nejenom vůči spolubližním ale také k přírodě a pod.


Doufejme všichni že to nebude mít tak strašné následky jaké jsme v posledních letech prožili.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno