Jste zde


Výklad snu - Poradna Jasněnky a Drsněnky
Jasněnka a Drsněnka

"Všichni potřebujeme občas poradit. A většinou chceme znát pravdu. Chceme vědět, jak ten druhý vidí naši situaci svýma očima. Očima poradců, kartářů, mágů a vševědů. Ale někdy jako bychom snad ani tu radu nechtěli slyšet, nebo si ji zkrátka přejeme vidět jinak. A oslovujeme proto další lidi. A získáváme jiné názory. Jako bychom byli  schopni prozřít, až teprve po drsné a bolestné vlastní zkušenosti. Nikdo neví, proč tomu tak je. Není to způsobeno moudrostí, nadhledem, zkušenostmi, duchovní zralostí dokonce ani citlivostí dotyčného. Před drsnou skutečností se vás snaží ochránit Jasněnka. Ale zato Drsněnka vám ji ráda vykreslí se všemi podrobnostmi."

DOTAZ PRO DRSNĚNKU A JASNĚNKU
Dobrý den, zajímalo by mě, co si myslíte o mých snech. Ten dnešní sen stál za to. Dělali jsme to. Já, John Fitzgerald Kennedy a Marilyn Monroe. John vepředu, já vzadu Marilyn na kozu uprostřed a na zádech jsme jí hráli poker. John dorovnal tři dolary a se smíchem plesknul na záda full house, takže jsem si ty dvoje kulový sedmičky mohl strčit tak akorát do zadku… Rudolf Havlík, Plzeň

 

 

DRSNĚNKA odpověděla:
Milý Rudolfe. Na vás podle všeho, leze celoroční jaro a chybí vám pořádná ženská, nebo snad několik? Vy byste vlezl i na vypínač, kdyby netloukl. Jinak hlavní diagnóza bude šílené ego a touha po moci. Takže, aby od vás byl klid, snažte se urvat někde nějaký vysoký post. Jinak vám přeji, hezké sny.  Anebo že by to byl skrytý inzerát samce, jak ulovit samice?JASNĚNKA odpověděla:
Bohužel, Rudolfe pravidla pokeru neznám. Pokud se týká snů o veřejně známých osobnostech, jedná se většinou o potlačovanou touhu jedince prosadit se na veřejnosti. Ve tvém případě jde o krásnou a neodolatelnou sexy herečku Marilyn. Ale místo toho, aby ses jí dvořil tradičním způsobem zacházíš s ní tak, jak to popisuješ výše. Možná máš pocit, že ženám nerozumíš. Přesto je jako každý muž ve svém životě potřebuješ a proto se je raději už předem snažíš pokořit nebo alespoň zpacifikovat. To vysvětluje i účast bývalého prezidenta Johna. Dodává ti to pocit výjimečnosti (nejen ve smyslu sexuálním) a jako by sex nebyl pro tebe to nejdůležitější, o co ti ve skutečnosti jde. Jedná se spíš o zábavné, přátelské karetní odpoledne, kam byla Marylin přizvána jako ozdoba pro zlepšení atmosféry. Díky za důvěru a přeji ti další krásné sny a knihy. A hodně lásky.

 

Pokud i vy máte pocit, že by vám Drsněnka a Jasněnka v něčem mohly otevřít oči, s důvěrou se na ně obraťte prostřednictvím emailu drsnenkaajasnenka@seznam.cz.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno