Jste zde


RECENZE KARET: Magické dimenze
RenataP

magické dimenze

KARTY s vhledem, který se rozhodně s nikým nemaže. Digitální tvorba, ze které čiší život, názor, energie, jasné poselství. Je úplně jedno, jestli budete víc vnímat obrázky, nebo texty – nejspíš vás osloví obojí, ale jedno se těmto kartám upřít nedá. Jsou HLASITÉ.

 

To je asi nejlepší slovo, které mne k nim napadá.

Hlasité ve svém sdělení. Osobní intuitivní výklady, energetická cvičení, vizualizace – všude, kde chcete získat do situace jasnost, tam si je vezměte do ruky, to ostatně doporučuje i sama autorka. Vhled, světlo a možná tu jedinou správnou informaci k vám přinese nečekaně, rychle a bude přesně ta pravá.

Tohle mne na kartách fascinovalo. Jejich sdělení jsou skutečně rychlá.

TOP OTÁZKA PRO TYTO KARTY: Kde potřebujete, aby dalo něco SMYSL?

Tohle byla asi nejčastější otázka, na kterou se mi nejlépe těmito kartami odpovídalo. Rovnou řeknu, žádné věštecké informace, co bude a co nebude se mi z nich vyloženě nechtělo loudit, s nechutí jsem takové výklady dělala a odpovědi se stejně pousmály pod vousy a řekly si to po svém. Šly dle mého – po smyslu toho, co vykládáme. Po smyslu, který by měl tazatel pochopit.

Co v nich najdete?

 Magické dimenze jsou karty, které považuji za hodně intuitivní, a to přesto, že obsahují i knížečku s informacemi, doplněnými i pro situaci vhodnými kameny či aroma olejíčky. Ale ty obrázky… ty jsou neskutečné! A některé opravdu umí přinést tu pravou, jednu jedinou, maličkou informaci, jednu větu…

Nikdy bych nevěřila, jak třeba jenom gesto, které dělá postava na obrázku, může být ONO.

A to stačí, víc netřeba.

Někdy je to s kartami právě tak jednoduché.

Magické dimenze autorka vytvořila s péčí a láskou, vložila do nich energii přítomného okamžiku, která má schopnost v nás navodit právě takové rozpoložení, abychom ve svém životě viděli v tu chvíli právě to, co vidět máme.

A až potom se mohli rozhodnout.

Zalistujte, hrajte si s nimi: Tisíc lidí, tisíc způsobů využití karet

Proto doporučuje karty třeba k meditacím nebo energetickým aktivacím, kombinacím s jinými kartami nebo k léčení. Využití už si každý najde podle svého.

V knížečce je několik příkladů výkladů, na jednu kartu, na více – rozklady, které rozklíčují současnou situaci, naznačí budoucnost, nebo poradí s tím, čím právě procházíte, cenný je také výklad, který nás posune dál, pomůže najít smysl života nebo směr ve chvíli, kdy tápeme….

Ó, jak jsou někdy právě takové výklady potřeba.

Lightstar je mezinárodně uznávaná umělkyně, která se ve své novátorské tvorbě napojuje na vysokofrekvenční pole a channeling. Její práce je prodchnuta světelnými paprsky, světelnými kódy a krásným vrstvením barev a energií. Vystavuje v mnoha galeriích ve Spojených státech a její díla jsou publikována celosvětově. Působí jako duchovní učitelka, jejíž průkopnické metody pomáhají těm, kteří cítili, že ztratili kontakt se svým vnitřním vedením – pomáhá rozpomenout se na své osudové poslání.

O jejích obrazech je známo, že naživo, například v galerii, jsou mnohem obsažnější než třeba na kartách.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více