Jste zde


Astroložka Zdenka Zátopková Nesvadbová, Rožnov pod Radhoštem
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.nebeskezrcadlo.cz

 

Telefon: +420 777 692 237

Astroložka Zdenka Zátopková Nesvadbová, Rožnov pod Radhoštem

Vítězná 1747

75661

Rožnov pod Radhoštěm

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby astroložky zdenky Zátopkové Nesvadbové:

Provádím astrologické konzultace a poradenství. Nabízím vypracování osobních i partnerských horoskopů a prognóz.

SLUŽBY:

Osobní konzultace

probíhají  v Rožnově pod Radhoštěm. Také je možno využít rozhovoru přes Skype. Objednat se lze telefonicky na č. +420 777 692 237, nebo e-mailem, viz. kontakt.

Nejčastěji využívané služby:

Osobní (nativní) horoskop - zahrnuje celoživotní dispozice: Vaše předpoklady, schopnosti, vlohy, případné bloky uplatnění, životní cestu a výzvy. Forma: Písemný rozbor, nebo osobní konzultace - výklad. Písemný osobní horoskop zahrnuje 4-6 stran formátu A4 textu sestaveného individuálně a osobně na míru, BEZ použití přednastavených výkladů. Zpracovávám i dětské horoskopy pro rodiče.

Rozbor aktuální životní situace – pomoc při orientaci v krizi, či na životní křižovatce a hlavně při poznání hlubšího smyslu probíhajících událostí. Vhodná je osobní schůzka, případně písemný výklad přes mail, či konzultce přes Skype.

„Prognóza“ – je většinou součástí "Rozboru aktuální životní situace". Jde o pohled na kvalitu stávajícího a budoucího období (v horizontu max. 1,5 až 2 roky). Vzhledem k tomu, že zejména v dnešních časech všichni spolupracujeme na vytváření podoby svého budoucího osudu, neposkytuji výklady konkrétních budoucích událostí. "Prognóza" v mém podání - to je přiblížení témat, které  Vám v určitých oblastech života (vztahy, práce....) bude osud nabízet ke zpracování, k prožití. A zejména probereme, jaký je z Vaší strany nejvíce vhodný přístup k těmto dějům. Také v rámci budoucnosti uvádím časové ohraničení právě probíhajících událostí ve Vašem životě.

Partnerský horoskop  - rozsah a formu je vhodné dohodnout vždy individuálně
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více