Jste zde


Astroložka Pavla Vojířová, Praha
PatrikB

Kontakt na astroložku:

Web: www.astrologicky.cz​​​​​​​

 

Telefon: +420 774 593 259

E-mail: pavla@astrologicky.com

Astroložka Pavla Vojířová, Praha

Pod Krocínkou 749/37 

19000

Praha, Vysočany

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby astroložky Jitky Bártové:

Nabídka vypracování osobních, partnerských a dětských horoskopů.

CENÍK:

 

Astrologie

Osobní horoskop – radix……………………………………………..1 000 Kč

Synastrie – partnerský horoskop……………………………………1 500 Kč

Posouzení dispozic zaměstnance…………………………………..2 500 Kč

Výpočet plodných dnů…………………………………………………..500 Kč

Každá další hodina nad rámec vymezené služby …………………..500 Kč

Konzultace a intuitivní terapie v těžké životní situaci………………..500 Kč

Další z nabízených služeb (přednášky, workshopy, firemní akce) dle konkrétního požadavku, rozsahu akce, místě konání –  individuální domluvou.

SLUŽBY:

 

Výklad osobního horoskopu

Horoskop předsatvuje symbolickou mapu zrození, otisk času do vaší mapy života. Vyčteme z něj váš potenciál, talent, charakterové vlastnosti, záliby, napětí, či strachy, zkrátka jak využít vaše silné stránky, co dělat s těmi slabšími. Prostě najdeme, kam co nasměřovat, jak lépe využít vám daných možností. S citlivým přístupem udělám vše proto, abyste se poznali…správně si důležité kroky načasovali…žili v souladu sami se sebou…v souladu s vesmírem…abyste porozuměli a mohli naplnit svůj život.

Můžeme se zaměřit na témata, která vás zajímají především, a to např. vztahy, rodiče, děti, domov, rodina, práce, finance, kariéra, sexualita, koníčky, zájmy, přátelé, studium, cestování, otázky víry atd. Rozebrat význam minulých událostí a období, nahlédnout na budoucí…

Partnerský horoskop

Porovnáme horoskop váš a partnera, podrobně rozebereme váš vztah. Najdeme společné body, zájmy a témata, rozebereme překážky a protichůdné energie.

Toto porovnání jde udělat s jakýmikoli dvěma osobami, rodič a dítě, šéf a podřízený, kamarádi navzájem, žák a učitel….

Vzhledem k tomu, že se jedná o podrobný rozbor horoskopů dvou osob a následně vzájemné porovnávání, je práci úměrná vyšší cena. Upozorňuji na důležitost svolení druhé osoby k práci s osobními údaji ( viz. Můj přístup )

Dětský horoskop

Rozebereme základní povahové rysy dítěte, jeho potřeby, city, talenty, obavy, porovnáme horoskop s rodičem, či rodiči, kde najdeme styčné body a cesty k možnému lepšímu přístupu k dítěti a jeho výchově.

Výpočet plodných dnů

Najdeme vhodné termíny k otěhotnění, postupuje se dle metody dr. Jonáše, který prověřil souvislost mezi plodnými dny a opakujícím se vztahem Slunce a Luny z výchozího horoskopu. Vypočítané termíny je nutné dále posoudit, a vybrat co možná nejméně rizikové.

Posouzení dispozic zaměstnance

Z horoskopů uchazečů o místo mohu doporučit zaměstnavateli nejvhodnějšího kandidáta na vypsanou pozici. Zhodnotíme, kde se požadavky na místo a dispozice konkrétního uchazeče scházejí, kde a v čem jsou požadavkům nevyhovující. Probereme základní charakterové vlastnosti, potenciál růstu.

 

Další služby

- astrologické přednášky

- workshopy

- firemní akce (individuální výklady a organizace „magického dne“ se zajištěním dalších výkladů – astrologie, numerologie, automatická kresba, výklad karet)
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více