Jste zde


Leila Eleisa Ayach: Smlouvy duší, dohody v lásce
RenataP

Leila Eleisa Ayach velmi hezky popisuje to, co mnozí už z duchovní literatury znají, ale tady je všechno pěkně pohromadě, bez zbytečné omáčky a prvotní snahou nás dovést k uzdravení všeho pošpiněného a negativního, co jsme si buď přinesli z minulých životů, nebo co se na nás nabalilo v době, kdy jsme sbírali první životní zkušenosti tady.Jak se inkarnujeme, podle jakých pravidel, co si vybíráme a proč. A ostatně, i proč se na nás balí jisté strachy a jestli si je náhodou nepřejeme prožít! Vyřešit, učinit TU zkušenost.

 

To jsem popravdě, ocenila nejvíc!

V jednotlivých blokádách a straších se můžete snadno objevit, snadno tu přijde ten AHA efekt, protože jde o věci, které často žijeme a nejsou vůbec vzácné. Ale že mé pocity jsou strachem z autenticity, to bylo trošku překvapení. Ale ano – překvapivě jsem pak uznala s úlevou, že vlastně ano – a že některé i minulé reakce nebo životní karamboly v sobě mohly zcela snadno nést i tento rys.

Jaká řešení nám kniha nabízí?

Tady bych řekla, že je kvalita pro dychtivého čtenáře kolísavá. Ono ne vždy na všechno existuje jednoznačný návod pro každého.  Snadno se tak může dostavit zklamání, že žádná konkrétní rada. Jen ale dobře dávejte pozor, mezi řádky si každý to své řešení najde, pokud tedy nejde o něco, co má předem danou posloupnost odstraňování. Třeba s tím nátlakem na sebe v práci, s vnitřním vzbouřením a bouřením se proti agresi a nátlaku, únavě.

Řešení totiž budou velmi podobná tomuto…

„Každý, kdo se cítí zde osloven, by se měl sám sebe  zeptat, jaký život si přeje jeho nebo její srdce. Představte si, jak by vypadal váš život, kdybyste mohli být naprosto sami sebou.“

Jděte hluboko, do svého sredce…Máme poslouchat i svoje myšlenky, rozebrat, které jsou vaše, které ne… a to jen samo o sobě může být i mnohaměsíční proces!

Někdy jsem považovala pro sebe za zbytečné povídání o novém věku… nový věk bude, nebude, nevíme. Nechci se na tuto teorii fixovat, protože na mne osobně působí destruktivně a více pak vnímám neshody se současným světem. Než abych se věnovala tvorbě toho svého – což je základ pro jakoukoliv postupnou obměnu.

Můj čtenářský pohled je tedy tímto trochu ovlivněn. Sobecky jsem si z knihy brala to, co jsem potřebovala, úkoly a způsoby práce se sebou samotnou, abych se osvobodila.

 

Jaké úkoly nám tato kniha dá? Jaké nám odkryje? Nejsilněji jsem vnímala ochotu odkrýt své strachy, své bloky. Podívat se na své charakteristické vlastnosti a odhalit, které v sobě máme, které jsou naším darem a kde si tomu daru sedíme na štěstí!

Pro koho je kniha vhodná:

  • Pro každého, kdo se potýká s vyplutím z nějaké jemu nepříjemné „bubliny“
  • Pro každého, kdo chce pochopit své strachy, bloky, nelásky
  • Pro každého, kdo má své cíle, zná je, ví je – a chce si za nimi lépe zacílit cestu

O autorce: Leila Eleisa Ayach má intenzivní kontakt s neviditelným světem již od svého mládí. Informace o smlouvách duší, jež obdržela z duchovních sfér, způsobily v jejím životě hlubokou transformaci. Jejím přáním je pomoci lidem, aby se opět vnímali a žili v souladu se svou duší a nejvyšším božským Plánem. Autorka pochází z Německa, žije ve Švýcarsku, poblíž Zurychu.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2021, www.anch-books.eu
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více