Jste zde


Feng Shui Karolína Metzová, Červené Poříčí
PatrikB

Kontakt na Feng shui:

Web: www.zivot-bez-hranic.cz

 

Telefon: +420 602 722 522

E-mail: karol.metzova@gmail.com

Feng Shui Karolína Metzová, Červené Poříčí

Červené Poříčí 83

34012

Provozní hodiny:

Pondělí: 09:00 - 19:00

Úterý: 09:00 - 19:00

Středa: 09:00 - 19:00

Čtvrtek: 09:00 - 19:00

Pátek: 09:00 - 19:00

Sobota: 09:00 - 19:00

Neděle: 09:00 - 19:00

Služby Feng shui Karolíny Metzové:

Poskytuji Feng Shui služby. Zaměřuji se na návrhy interiérů i exteriérů, posudky nemovitostí či realitní poradenství. Dále provozuji rodinnou a partnerskou poradnu.

Inspiruji klienty ke změnám, jež jim přinesou výsledky. Učím je porozumět vnějším a vnitřním vlivům, jichž poté využíváme k tomu, aby žili tak, jak si přejí.

Věnuji se Feng Shui z přesvědčení, že máme svou moc ve vlastních rukou a jen my tvoříme proudy, na kterých pak plujeme tam, kam chceme.

Vzájemná důvěra je pro nás velmi důležitá, proto budujeme hlavně ji. Abychom byli schopni pro našeho klienta vytvořit zázemí, kvůli kterému za námi přišel, musíme ho nejdříve poznat. První schůzky se tedy často podobají přátelskému potlachu, protože poznat pohled na život a svět, cíle a touhy našeho člověka, je prioritní. Díky tomuto můžeme vůbec začít cokoliv navrhovat, vůbec začít o něčem přemýšlet. 

Vždy, když jsem na schůzce s klientem, věnuji pozornost každé maličkosti, a především těm, kterých si klient není vědom. Ty o něm totiž vypovídají stejně mnoho jako obraz, který o sobě pro protějšek vytváří. Na základě těchto poznatků a osobní historie klienta se začíná pomalu a do detailu utvářet jeho prostor.

Prostor, který nás obklopuje, je totiž zrcadlem všeho, co uchováváme uvnitř. Vztah člověk-prostor je velmi úzký a 100% oboustranný. Proto Feng Shui (Feng Šuej) funguje. Protože to, co je uvnitř, ovlivňuje vnějšek, a to, co je venku, ovlivňuje vnitřek. Je to prostá psychologie. A skrze úpravy vnějšího prostoru se začínají dít změny uvnitř. Naším úkolem je, aby to byly pozitivní změny a abychom odstranili vše, co způsobuje negativní změny a spouští škodlivé procesy pro obyvatele a uživatele prostoru.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více