Jste zde


Feng Shui Evropská škola Feng Shui, Praha
PatrikB

Kontakt na Feng shui:

Web: www.fengshuiskola.cz

 

Telefon: +420 604 282 141

E-mail: radka.fengshui@volny.cz

Feng Shui Evropská škola Feng Shui, Praha

Laudova 1018/13

16300

Praha, Řepy

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby Feng shui Evropské školy Feng Shui:

Nabízíme systematickou výuku Feng Shui ve formě seminářů zakončených certifikátem a kurzy harmonického vaření. Provádíme konzultace k výběru pozemku pro dům, návrhy od půdorysu až po zařízení, barevnou analýzu a sladění a výběr stylu a dekorací v souladu s konkrétními uživateli prostor.

Konzultace

 Konzultační práci se věnuji od roku 2000, zároveň učím pro moji školu systémově feng shui. V kvalitě mého poradenství se odráží dlouholeté studium nejen v zahraničí, ale zároveň léta odpozorovaných zkušeností při spolupráci s klienty a neposledně také jednoduchým pozorováním života a zákonitostí života samého.

1) Projekty zpracovávám pro soukromé osoby, rovněž tak i podnikatelské subjekty. Rozsah mých prací je přizpůsoben potřebám klienta. 

Spolupráce s klientem může být vedena i v angličtině.

 

 2) Mohu Vám nabídnout

úpravy interiérů ve smyslu revitalizace prostoru. Zahrnuje vhodné rozmístění nábytku, výběr stylu, barevné analýzy prostoru, dekorací, aj. "pro oko" slaďujících prvků podle základního rozboru prostoru s parametry dat narození členů, kteří prostor obývají. Zpracovávám rovněž návrhy celého interiéru( bytu, domu, kanceláře) včetně nákupu dekorací, látek, doplňků a koberců.

 

 3) Dále Vám mohu nabídnoutpomoc při úplné rekonstrukci domu, kanceláře, nebo bytu.Hledáme pak nejlepší možnost vytvoření nových dispozic v souladu s několika metodami feng shui.

 

4) Není vyjímkou návrh zcela nového půdorysu domu a vytvoření nové koncepce pro vnitřní i vnější prostory a jejich vzájemnou provázanost, abychom vypíchli kvality okolí ve vztahu k domu a kvality půdorysu ve vztahu k okolí i ke členům domácnosti. Jde o provázanost vazeb.

 

5) Pomoc při výběru pozemku pro nový dům, jednotlivý byt, kancelář, obchodní prostory.

 

Pracuji v souladu s několika metodami tak, abych našla nejvíce optimální řešení pro Vás i Váš obytný prostor.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více