Jste zde


Mimosmyslové hledání hub
Karel Budín

Je zážitkem na celý život, který nemá obdoby. Jde o zázrak na který, se nedá zapomenout. Člověk, který chce "Mimosmylové hledání hub" provádět, musí být alespoň trochu obeznámen s mystikou. Na první pohled je to velice jednoduché. Na pomoc si vezmeme svého "Anděla strážného".

 

Než jsme k tomuto poznatku přišli, uplynulo mnoho let a bylo mnoho omylů a nezdarů. Při hledání hub jsme používali různé druhy virgulí přímo v lese i mimo les. Při hledání hub jsme použili média v silném hypnotickém stavu. Nějaké výsledky se dostavily, ale byly náročné na přípravné práce, než aby se daly použít v praktickém životě.


Jaké předpoklady by měl mít člověk, který chce provádět "Mimosmyslové hledání hub"? Jednak člověk nesmí být chamtivec. Své znalosti nesmí zneužít a houby smí sbírat jen pro svou potřebu, nebo darovat nuzným, ne bohatým.


Za druhé člověk musí nejdříve navázat kontakt se svým andělem strážným. Nejlépe za pomocí virgule, kde si předem označíme směr, kterým se bude virgule otáčet při souhlasu, a při záporu. Potom požádáme nahlas svého anděla strážného, zda s námi chce spolupracovat. Při souhlasu potom můžeme pokračovat dále. Při zamítavé odpovědi v pokusu dále nepokračujeme. Vyčkáme do druhého dne a můžeme v navazování kontaktu pokračovat.


Jakmile obdržíme kladnou odpověď, že s námi anděl strážný chce spolupracovat, položíme mu další dotaz, zda je ochoten nám pomoci při sbírání hub. Teprve po jeho souhlasu později v lese můžeme uskutečnit svůj pokus při hledání hub.


Vlastní technika při hledání hub může být odlišná, než zde uvádíme. Záleží na každém jedinci, na jeho osobních tvorčích schopnostech. Každý člověk je jinak vybaven na vnímání určitých podnětů. Může se stát, že začátečníkům v mystice moje vlastní technika vyzní naprázdno. Při prvním neúspěchu není potřeba hned házet flintu do žita. Na pokusy máte několik let. Přísahám, zážitek při úspěšném pokusu nekoupíte za milión. Zážitek se vymyká všem lidským představám.


Nejlépe se osvědčila ta technika, kterou nyní uvádím.


Naše levá ruka v tomto případě slouží jako radiolokátor při hledání hub. Prsty jsou napnuté, dlaň levé ruky směřuje kolmo (celou plochou) k zemi a je ve výšce levého boku, od něhož je vzdálena asi 20 cm. Nyní si řekneme nahlas, že za pomoci našeho anděla strážného budeme vnímat rozmístnění hub v lese, jako brnění v malíkové hraně dlaně a v malíčku... Průzkum provádíme v samotném lese velice pomalu a pomalu se otáčíme, až dokončíme celý kruhový pohyb. V místech, kde budeme pociťovat brnění zdánlivě nejsilnější, v tu stranu půjdeme hledat houby. Po celou dobu sběru hub je naše levá ruka v pohotovosti a znovu a znovu dodatečně upravujeme náš pohyb lesem na základě intenzity brnění. Po určité chvíli se otevře svět nových možností a vy stále jen a jen žasnete s jakou přesností nacházíte houby, jako když hledáte miny minohledačkou. Jde o zázrak a vy se najednou nacházíte ve světě v daleké budoucnosti.


V sobotu 16. srpna 2002 jsem hledal houbu asi hodinu tradiční metodou a našel jsem 15 hub. Mimosmyslovou metodou jsem jich našel asi 200 v tom samém lese, v místech, kde bych houby rozhodně nehledal, ve velmi krátkém čase. Neláska k lidem, k Bohu a chamtivost, člověka vrací do hluboké minulosti a naopak. Vážení čtenáři, Vaše kladné i záporné zkušenosti s touto metodou, bych rád poznal na mé adrese. Karel Budín, Měšín č. 41, 586 01 Jihlava.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více