Jste zde


Tosha Silver: Myšlenky hojnosti
RenataP

Miloučké karty pro duchovní rozjímání. Nebo pro poradu, když už nebudete vědět, co s tím vším… Řekla bych, že neradí nijak důrazně, ale spíše pohladí a nechají nám v myšlenkách hebký prostor pro to, abychom si na své vlastní řešení přišli sami. A právě tou hojností je tu myšleno především volné myšlení bez omezení a strachů. To, že sami dokážeme opustit zbytečné obavy a sáhnout si po tom lepším, po čem jinak nemáme odvahu sáhnout. Nebo na to i jen pomyslet.

 

MYŠLENKY HOJNOSTI: Hezké inspirativní kartičky ke kávě a čaji

Kde bych takové kartičky viděla nejraději? Asi jako malou inspiraci ke kávě a čaji. Ve chvíli, kdy tak nějak máte chuť na zákusek pro duši, na kousek radosti, nad kterým se pousmějete a povzdechnete si, že „to je vlastně pravda…“

Tak takovou náladu tyto karty také umí vyzkouzlit.

Barevné a roztomilé

A vy můžete mít jakoukoliv jinou. Kartičky jsou oblé, miloučké, velikostí přesně to ruky a jejich roztomilá barevnost z nich dělá veselé společníky pro jakoukoliv chvíli.

A kdo je ten ideální člověk pro ně?

Milujete-li buddhistickou symboliku a hravé mandaly i roztomilé tečkované pečlivé obrázky, jsou to karty přímo pro vás! Naučí nás se otevřít, dávat, přijímat a vůbec, vidět svět  V LEPŠÍCH BARVÁCH.

A to nám přinese do duše hojnost a lepší rozhlížení se po světě, lépe si pak vybereme to lepší.

Vhodné třeba i jako doplněk k terapiím, ve kterých hledáme ztracené sebevědomí.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2022, www.synergiepublishing.com

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více