Jste zde


Jak se můžeme obracet na anděly s prosbami o pomoc
Iva Janíčková

Jak se můžeme obracet na anděly s prosbami o pomoc

Andělé jsou energetické bytosti světla a lásky, které jsou připraveny nám na požádání velmi účinně pomáhat v běžném denním životě - při zkouškách ve škole, lepším zapamatování si učiva, při vytváření shod náhod vedoucích k životně důležitým setkáním nebo k ochraně před neštěstím, při komunikaci, navazování kontaktů s blízkými zemřelými, při léčení, relaxaci i ochraně před všemi negativními vlivy.

 

Od té doby, co jsem tento neviditelný svět přijala a uvěřila, že andělé skutečně existují, změnil se dost výrazně můj život. Cítím jejich energii na každém kroku, pomáhají mi úplně ve všem, dávají mi inspiraci i při psaní tohoto článku. Andělé jsou velice láskyplné a hravé bytosti, které jsou rády, když se to lidé o nich dozví. Mnoho lidí na ně nevěří a raději si všechno udělají sami. Někteří je zase nechtějí zatěžovat svými starostmi, a proto se na ně raději neobracejí. Jsou to však bytosti stejně reálné jako lidé, jen mají pouze energetická těla a pomáhají nám velmi rádi.

Jejich možnosti jsou velmi rozsáhlé pokud pomáhají člověku, který s nimi má vytvořeno energetické spojení. Toto spojení je možné vytvořit různým způsobem. Pomocí modliteb nebo obrázků vyzařujících andělskou energii můžeme navázat velmi účinné spojení, které se projeví většinou v pozitivních shodách náhod. Velmi účinnou modlitbou, která oslovuje anděly života jsou následující slova:

Ať jsem šťastný,
ať jsem moudrý,
je mi dobře na světě.
Na co sáhnu se mi daří,
ať mi láska rozkvete.
Ať mám zdraví,
ať mám sílu,
věčné mládí v radosti.
Přátele mám kolem sebe,
ať je to tak,
já to chci.

 

Tuto modlitbu mi andělé sami předali s přáním, že ji mám dát co největšímu množství lidí. Působí jako velmi silná mantra spojená s pozitivními afirmacemi. Je možné si ji odříkávat nebo zpívat co nejupřímněji v duchu nebo nahlas. Její slova naplňují životní energií celé tělo a andělé vedou člověka ke změnám v životě, které mu umožní být vším, co vyjadřují slova této modlitby. Tato slova přivádí člověka na cestu poznání lásky, zdraví, pěkných vztahů, pocitů materiální hojnosti i radosti v životě. Zpívejte si ji co nejčastěji a brzy začnete pozorovat velké změny v životě. Nemusíte mi to věřit. Nejlepší je vlastní zkušenost. Udělejte to a uvidíme. Ráda s vámi budu tuto zkušenost sdílet, napište mi, pokud máte chuť na mou e-mailovou adresu.

Spojení je však možné navázat i mnohem jednodušším způsobem - prostě stačí začít věřit, že nic není náhoda a vše, co se děje, má svůj smysl. V každé negativní situaci je vždy něco pozitivního. Kdyby nic jiného, tak ponaučení. Touto jednoduchou změnou postoje k životu se člověk pomalu začne otevírat neviditelnému energetickému světu a ten se postupně přihlásí sám pokud si to člověk bude přát a bude hledat vnitřní smysl ve všech životních situacích. Nejúčinnější kontakt s anděly je však možné získat prostřednictvím člověka, který již s nimi spojení vytvořeno má.

V biopoli takového člověka je velké množství andělské energie, která má schopnost přitahovat k sobě anděly a vytvářet komunikační most. Tato energie má schopnost přenést se do biopole jiného člověka, je však třeba udělat to vědomě a s touhou pomoci druhému získat schopnosti blízkého energetického spojení s anděly. Člověk, který tuto energii přijímá, má pak možnost naladit se na andělskou pomoc kdykoliv potřebuje. Většinou se to projevuje zesílenou intuicí, někteří lidé jsou však schopni vnímat i andělská energetická těla. Andělé pak takovému člověku pomáhají velmi účinně při všem, o co požádá. Svou pomoc však nikdy nevnucují, pokud chce být člověk sám, odejdou a vrátí se až na zavolání.

Andělský svět je velice zajímavý a stojí za to ho začít zkoumat. Lidský život tím získá další rozměr a stane se zajímavějším. Já sama jsem dostala nádherný dar od Boha. Získala jsem schopnost být ve stálém kontaktu s tímto světem. Vím, že mým posláním je informace o andělích šířit, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, že andělé existují a pomáhají. Je to přání všech těch neviditelných bytostí kolem nás - pokud máte nějakou zajímavou zkušenost s anděly, napište mi ji, ráda ji na této stránce zveřejním. Vaše zkušenosti mohou pomoci dalším lidem.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (2 votes)

Iva Janíčková

Zaměření:

kurzy a terapie reiki, kurzy tarotu a výklad tarotových karet, kurzy o andělích a andělské semináře

Kontakt:

kontakt: Křížová 15, 603 00 Brno, www.iril.cz,
telefon 723 456 720

Web: http://www.iril.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora