Jste zde


Anna Stark: Karty posvátné duše
RenataP

Karty a příručka: dokonalá dvojka, kterou můžete používat společně. ALE…. I nezávisle na sobě. Jsou pomůckou v meditaci, pro večerní i ranní afirmace, pro hledání odpovědí, ale i pro pokládání si nových otázek. Hlubší vhled k intuitivním výkladům poskytují jak samy o sobě, tak i v kombinaci s jinými typy karet.

 

Je úžasné, jak se právě s jinými typy karet doplňují, někdy jsem až žasla, jak celistvě dotvářely obraz tématu, nad kterým jsem hloubala.

A často to byly právě Karty posvátné duše, které přinesly tu jednu jedinou větu, která byla nejdůležitější a rozhodla. Proto považuji za hodně zajímavou právě příručku, knížečku, ve které se dočtete větičky jdoucí pod kůži. A chcete-li hloubat ještě víc, pak příručka nabízí i stínové aspekty každé karty, krystalovou a andělskou symboliku. A zrovna ty stínové aspekty mne v jednom případě zaujaly velice, protože přesně tento aspekt stál za tím, proč já sama stojím na místě.

Příklad s kartou, která nabádá HLÍDAT SVOU ENERGII

Je na ní vlk, který vyje na měsíc a celá karta budí dojem výzvy k tomu udělat si kolem sebe pořádek, nastavit hranice a vůbec vylepšit svůj život tak, aby z něj unikalo co nejméně energie zbytečně. V každé části života k nám přichází i různí průvodci (třeba náhody, sny, moudří lidé, symboliky), které nás jsou schopny navést na správnou cestu. Upozorňuje také na zdraví a zásadní bezpečnost života, neriskujte nyní a pozor i na přejímán negativních energií od druhých lidí. Či na jistá přetížení pramenící z toho, že toho zlého je kolem vás víc než dost.

A stínový aspekt takové karty je „zneužívání síly, vzájemná závislost, nezodpovědnost, lhostejnost.“

Pro kamenomilce. Rutilovaný křemen je tím, který je spojen s touto symbolikou.

Dá se říci, že každý z těch stínových aspektů, pokud ho žijete, můžete rozlousknout díky významu této karty. Nezneužívejte svou sílu, protože na sebe ženete hněv druhých. Nebuďte nezodpovědní, protože to může ohrozit vaši bezpečnost, nebuďte lhostejní, protože přehlédnete své průvodce. Třeba – nebo kombinace čehokoliv.

Kouzlo karet tkví v tom, že mají opravdu široký význam, čímž se i výklad na jednu kartu stává dobrodružným a já říkám, proč ne… zrovna tady může klidně platit, že méně je více.

O autorech:

Anna Stark vyrostla v Austrálii a snad i díky své jemnosti a napojení byla terčem školní šikany. Své rysy a povahu však s pomocí své maminky dobře uchopila a dnes se věnuje alternativním léčebným metodám a umění, ve kterém předává své zkušenosti, nejen z dětství, ale i s vyléčením panické poruchy.

Louis Dyer je digitální umělec z Velké Británie, který kromě technických vymožeností využívá i svůj talent klasického malíře. Láska k umění se u něj zrodila v pěti letech a od té doby maloval všechno, co kde viděl všem dostupnými metodami. Považuje umění za součást léčivých darů světa.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2021, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více