Jste zde


Můj otec byl Muž v černém: Syn MIB promluvil... 700 stran záhad
RenataP

mib jan van helsing

Země skrývá různá tajemství. A jak to s lidstvem a veskrze jeho skutečným fungováím skutečně je, můžeme jen domýšlet. Jedním si jsem jistá, ještě než jsem tuto knihu otevřela. Ať v ní bude cokoliv, v té celé Sahaře písku je jistojistě minimálně jedno ryzí zrnko pravdy. Jen nevíme, které to je.

 

A také si jsem jista tím, že naše životy, politické hýbání světa a ekonomiku řídí něco jiného než zájmy lidstva. A právě pod povrch se podíváme.

Autor Jan van Helsing je známý německý autor podobných témat, i u nás celkem dobře prorazil s knihou Kdo se bojí Smrti?, která je spíše anatomií lidské duše. Nyní ho ale navštívil Jason Mason, který mu chtěl poskytnout rozhovor. Z rozhovoru se stala celá kniha - není divu. Jason tvrdí, že jeho otec byl ten legendární muž v černém, který vás navštíví poté, co zažijete cosi mimozemského. A co mu pověděl, ho šokovalo a rozvztekalo natolik, že se milý syn rozhodl o to vše podělit.

A tak vzniklo těchto 700 stran, o kterých lze říci pár věci:

- pro milovníky záhad je to naprostá encyklopedie toho, co už ví, co se rozvíjí, i toho, co ještě neví!

- pro záhadami nepolíbené to může být dost šok. Skutečně tohle všechno stojí za našimi životy? Není divu, že se to drží v tajnosti a zesměšňuje jako konspirace, protože kdyby jen malá část této knihy ukázala se býti pravdou, lidstvo zešílí.

- historie je skutečně bohatá a některé nesrovnalosti přímo vybízí k hledání alternativních vysvětlení, s tím nic nenaděláme.

- čtení na dlouhé týdny, věřte mi.

Za mne jedna z nejlepších knih na toto téma, po Erichu von Danikenovi - jsem nadšená!
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více