Jste zde


Thovt, projekt lidstvo? Aneb jak to je ve skutečnosti s lidstvem?
RenataP

Thovt

Docela mne mrzí, že na toto téma nejsou dokumentární filmy, protože něco takového bych ráda viděla v souvislostech i s obrázky ze starého Egypta, s historií boha Thovta a možná i s různými názory odborníků. Autorka načala téma, které je nadčasové a ráda bych se přenesla v čase o třista let, abych viděla, co z toho všeho, co nám tu snad příliš brzy (?) napsala, se stalo skutečností.

 

Starý Egypt je pokladnicí záhad a obrovské moudrosti, kterou si ne vždy dokážeme dobře rozklíčovat. Jako skříňka, ve které je všechna moudrost lidstva, ale my se do ní tak nějak neuměle pořád dostáváme a jásáme nad drobky z ní vypadnuté, ale ty drobky možná neukazují úplně všechno, nebo v zápalu nadšení si je vykládáme jinak.

Kerstin Simoné o sobě tvrdí, že s bohem Thovtem rozmlouvá, že cítí jeho energii a předává jeho poselství. Nemůžeme říct, že je to hloupost, protože kdoví, jakými kanály se k nám informace z této doby mohou dostávat? A především, jaká je vůbec role egyptských bohů (a mimozemských civilizací) při vývoji lidstva?

Odpovědí spousty, otázek ještě víc!

Autorka umí zodpovědět spoustu otázek, spoustu jich nastolit, ale přesto zůstává čtenář natažen zvědavostí a touhou se dozvědět ještě víc a hlavně, je to skutečně pravda? Kdy se dozvíme, že to tak skutečně je? Jak funguje kvantová fyzika, naše myšlenky a opravdu jsme tu jako v určité fázi držený experiment mimozemských civilizací, resp. „bohů“? Najednou se můžete sami podívat do historie a i do křesťanství, jehož vysvětlení života na Zemi není vůbec v nesouladu s tím, co tu popisuje Kerstin Simoné. Ostatně i mnozí další autoři, ono tu není řečeno nic tak úplně převratného, spíše je tu sem tam něco rozvinuto, sem tam nakousnuto… a tak můžete směle sáhnout i do dalších knih z této série.

Nezbývá než si přát, abychom jako ten PROJEKT, byli ještě schopni nějak přežít.

„Lidský rozum má své hranice. Kosmické a geometrické universální pravdy jsou však bezmezné, a tudíž je pro jejich pochopení potřebný stejně neohraničený duch. Zanechte vašeho „lidského myšlení“ a zaktivizujte srdce – potom pochopíte. Vciťte se do slov i smyslů dávných učení a objevte jejich pravé jádro ve vašem srdci. Tento klíč vám nikdo nevezme. Pokud ho budete používat, poznáte pravdu a všechny nejdůležitější či nejvzácnější moudrosti lidstva. Musíte si však sami dovolit tuto moudrost najít…“

A najít sami sebe…

O autorce:

Kerstin Simoné žije i se svou rodinou nedaleko Berlína. Už jako dítě měla jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se věnuje také ochraně zvířat a pořádá praktické semináře. Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už dvacet pět let, přičemž s Thovtem komunikuje od roku 2003 po zásadní události ve svém životě.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2017, www.anch-books.eu
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více