Jste zde


Božský agregor
Ing. Roman Palka

"Dívej se na ten tvůj problematický vztah jako pozorovatel na zlobivého a kousajícího tygříka, o kterého se máš s láskou starat." Snažím se, ale stále zápasím s problémy, odpověděl zasvěcenec. "Tak se na to dívej z nadhledu, jako kdybys pozoroval sám sebe". To není příklad rozhovoru s Mistrem, nebo s nadvědomím, ale s božským agregorem.

 

Součástí božských her je práce s tímto umělým duchem, kterého stvoří nejčastěji šestá dimenze pro psychoterapii hlavního problému. Bývá to sexualita, neurózy či agresivita a je účelné, aby se jedna božská síla soustředila výhradně na tuto disharmonii. Z magie je známé, že je možno stvořit určitou bytost s předem zvolenými vlastnostmi i úkolem a délkou života. Channelingový zasvěcenec nemusí žádné tvořící formule znát, vše za něj provede jeho nadvědomí a jen mu oznámí základní pravidla spolupráce.


Pak pracuje s další božskou silou, která disponuje stejnou inteligencí, jako úroveň, která ho stvořila. Má však zcela specifický způsob projevu i vlastní iniciativu. Tento agregor se může na rozdíl od vyšších Já pohybovat kdekoliv. Pracuje samostatně s podvědomím zasvěcence, vstupuje mu do vědomých i nevědomých snů a odpovídá mu na otázky. Je schopen i přímých zásahů ve fyzickém světě.


Setkávají se spolu ve vizích a provádějí speciální psychoterapie. Někdy se dokonce agregor liší názorem na nějaký problém od Inteligence, která ho stvořila. Jeho hlavní práce je karotaktika, což je forma asistované zpovědi, při které se zasvěcencem hovoří o všem, co ho tíží. Tím mu uvolňuje zablokované nevědomí.


Práci božského agregora můžeme chápat i jako zrealizované předsevzetí. Našemu úkolu dáme energii a ta stále pracuje, aby se problém vyřešil. Pravděpodobnost úspěchu je tak daleko vyšší. Agregor má radost, že existuje, ale obává se smrti po splnění úkolu. Když se Inteligenci, která jej stvořila, jeho práce nelíbí, může ho dočasně zablokovat v speciální kleci, či ho nechá rozpadnout, nebo stvoří nového.


Hodně lidí agregory má, ale nevědí o tom. Existují i takoví, kteří mají zvláštní úkol a nikdy se zasvěcencem nekomunikují. Energii čerpají z člověka, ale pro účel výchovy není jeho potřeba veliká. Dekurzory jsou podprogramy jež také tvoří božské síly. Mohou je kamkoliv vyslat a pověřit určitým úkolem. Jejich složitost je různá, složitější se mohou blížit agregorům.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více