Jste zde


Centrum terapie tmou Kozlovice
Esoterika.cz

 

 

Cítíte se unavení? Je pro vás stále více těžké vypnout a vystoupit z rozjetého vlaku plného práce a povinností? Jestliže jste odpověděli ano a zároveň se na vás hektický způsob života začíná podepisovat zdravotními problémy, pak nastal nejvyšší čas na změnu. Za odpočinkem nemusíte jezdit až za hranice republiky. Klid pro vaši unavenou duši vám poskytne krása beskydské přírody a centrum terapie tmou v Kozlovicích.

Léčba tmou pomáhá unavené psychice

Pobyt ve tmě bez kontaktu s vnějším světem přináší úlevu a možnost soustředit myšlenky pouze na sebe. Položte si otázku, kolik času denně můžete věnovat sami sobě? Obvyklou odpovědí nejspíš bude, že je ho opravdu hodně málo. V běžném rodinném životě upřednostňujete potřeby svých blízkých na úkor svých. A když pak večer usednete zmoženi před televizní obrazovku, vyvalí se na vás proud negativních informací, které k dobré náladě dvakrát nepřidají. Chcete-li zažít nevšední zážitek, který vás obohatí o nové zkušenosti, pak volte terapii tmou v Kozlovicích. Ta je spojená s dokonalou péčí o každého klienta. Jejím cílem je poskytnout co nejpříjemnější podmínky k odpočinku při pobytu ve tmě, ať už se týkají vybavení pobytové místnosti nebo úpravy jídelníčku. Prioritou je navození pocitů naprostého bezpečí a uvolnění.

Kde budete pro pobytu ve tmě ubytováni?

Léčbu tmou poskytují v Kozlovicích čtyři pobytové jednotky s vlastním sociálním zařízením, aktivním větráním a s výborným jídlem. Výhodou terapie je, že je poskytována ve spolupráci s Ústavem fyziologie a patofyziologie Ostravské univerzity.

Pro koho není terapie tmou vhodná?

I na pobyt ve tmě se musíte důkladně psychicky připravit. Pokud však pravidelně užíváte psychofarmaka, jste v péči psychiatra, trpíte úzkostmi či depresí nebo užíváte drogy (ano, ani cigareta není během pobytu ve tmě povolena), pak na tuto léčbu raději zapomeňte. Psychické problémy by se totiž mohly ještě prohloubit a při nedostatku nikotinu byste pravděpodobně zažili abstinenční příznaky.

Více informací naleznete na: www.terapietmou.net.