Jste zde


Přemalujte svůj problém pozitivními barvami
Jarmila Beranová

Automatická kresba je intuitivní rozvinutý pohyb kreslící ruky. Slouží k diagnóze i terapii. Kresba nám umožňuje získat cenné informace z našeho podvědomí, ale také získat pro daný problém symbolickou intuitivní odpověď.

 

Kresbou (tvarem, dynamikou a barevností) lze intuitivně v mimosmyslovém vnímání přenést problém na papír v reálné podobě a s nadhledem pak nalézt cestu k řešení. Automatická kresba nám pomáhá odělit se od problému a na základě symbolických informací jej vyhodnotit a řešit.


Kresba uvolňuje a čistí vaše nitro od problémů a nevyřešených situací a přináší úlevu a osvobození. Ale pozor! Kresba nemocného člověka bývá často nositelem informace o tomto člověku a působí dlouhou dobu jako biorezonátor. Proto je dobré kresbu tvořenou v nemoci, vzteku nebo žalu zničit. Já proto věřím, že obrazy, i když krásné, které tvořili slavní umělci ve svých životních krizových situacích, mohou vyzařovat ne příliš pozitivní vibrace energií, a proto bych určitě zvažovala jejich umístění ve svém domově!


Může se také provádět léčba kresbou, tzn. vyjádřit problém nebo nemoc symbolickou kresbou (tvarem, barvou) a pak to tzv. "přečmárat, přebarvit" - neboli nakreslit biorezonátor na uzdravení nemoci, strachu, vzteku a pro nás tzv. "neřešitelného problému".


Další samostatnou kapitolou by potom byla zmínka o arteterapii, všeobecně uznávaném mladém oboru psychoterapie.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Jarmila Beranová

Zaměření:

Relaxace, harmonizace metodou Reiki II., Arollo, karty a poradenství

Kontakt:

Pujmanové 881/27
140 00 Praha 4


Web: www.pastelovysvet.cz

Telefon: 606 118 857Další články autora
více