Jste zde


Na Festivalu Evolution můžete nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu
Esoterika.cz

Věříte, že jsou věci mezi nebem a zemí a máte blízko k ezoterice? V tom případě si nenechte ujít Festival Evolution, který proběhne o víkendu 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 

Na festivalu najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem, ale akce se nevyhýbá ani duchovním tématům. Kromě koučů a psychologů zde najdete také astrology nebo numerology. Jak mohou nástroje esoteriky změnit náš život k lepšímu, prozradí například terapeut v oblasti psychických a fyzických zkoušek Jaroslav Kalousek.

 

Německý lektor a duchovní kouč Gerhard K. Pieroth se ve své přednášce zamyslí nad tím, kam se poděla radost ze života. „Radost ze života je důležitější, než bychom si mohli myslet. Ovlivňuje naše psychické i fyzické zdraví, ale také naše vztahy. Nezřídka to mohou být docela titěrné nebo přehlížené věci, které vzbuzují nebo naopak ruinují vaši radost. Někdy je těžké si ji udržet nebo si ji nenechat vzít. Třebaže se moc a moc snažíte, nějak se vám vytrácí ze života? Jak to napravit? Jak nacházet nové cesty ke každodenní radosti? Možná se podívat pod povrch svých běžných standardů chování a inspirovat se novými způsoby, které vám otevřou cestu k různým životním radostem. Možná pomocí jednoduchých návodů najdete svou individuální cestu k větší radosti a životní spokojenosti,“ říká Gerhard K. Pieroth, který vede semináře a workshopy nejen v Evropě, ale také v USA nebo Japonsku.

Přednášku s diskuzí na téma, jak nám může horoskop poradit na cestě za seberealizací, chystají astroložka Markéta Vostrá a ilustrátorka Marie Brožová. Ty společně připravily sadu astrobožur, ze kterých si každý může poskládat individuální horoskop. Tomáš Jarošek vás zasvětí do tajů muzikoterapie. Na krásu a harmonii vás naladí harfa, kalimby, tónové trubice, zvonkohry a další terapeutické nástroje. Školitelka detoxikačních metod Jana Hrinková vám poradí, jak se zbavit jarní únavy, posílit organismus a podpořit detox po zimě.

Na Festivalu Evolution nebude chybět ani astrokoučka a vědma Helen Stanku, která tvrdí, že schopnost silné intuice má v sobě každý, a stačí ji probudit a naučit ji používat v běžném životě. Často mluvíme o „předtuchách", kdy víme něco, co nedokážeme rozumově vysvětlit. Pokud chcete vědět, jak tento potenciál využít, nenechte si ujít tuto přednášku. 

Astroložka Věra Várady vás seznámí s kameny, které vám mohou pomoci k harmonizaci, energii nebo vyrovnání. Získáte informace o drahých i běžných kamenech a dozvíte se, které jsou pro vás nejlepší podle astrologických znamení, věku nebo stupně vědomí. Chybět nebudou ani přednášky z oblasti tradiční čínské medicíny, homeopatie nebo bylinkářství. Na festivalu si můžete vyzkoušet i různá dechová cvičení, jógu nebo hollywoodský tanec.

Odpočinout si můžete potom ve food zóně nebo v relaxační zóně. A pokud vás to bude lákat za nákupy, tak věřte, že bude z čeho vybírat. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Veškeré informace o festivalu včetně kompletního programu najdete na www.festivalevolution.cz.

     

Pořádání Festival Evolution bylo dle nařízení vlády odloženo. Předpokládaný termín konání je 18. – 20.9.2020.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno