Jste zde


Zachariel archanděl vyššího vědomí - Archandělé
Janinka Čejková

Zachariel archanděl vyššího vědomí

 

Moje barva je blankytná.Otvírám vaše vyšší vědomí a vnímání energií, jež vám byly dosud skryté.Vaše vibrace je vysoká natolik, že jste schopni tvořit svou realitu podle svých představ. Je to jednoduché, jen pro vás, zvyklé žít život plný komplikací, se ta jednoduchost jeví složitá.

Ve vašich hlavách je mnoho balastu a je třeba v nich udělat pořádek a udržovat jej.Jak se rozloučit se starými myšlenkami a starých programů plných omezení?Dívejte na každou myšlenku, prociťte si ji, vnímejte její energii a své emoce.Pak se s ní rozlučte.Je to stejné jako se strachem,ve chvíli kdy se na ně podíváme,poznáme je a pochopíme a porozumíme jejich poselství,lze se s nimi rozloučit.Přestanou vás ovládat.Věnujte se takto každé myšlence a emoci.Ať to co vám působí bolest,touto cestou odejde.Již víte,že jste magnetem pro vše,co cítíte.Každá bolest přitahuje další.

Vy moji milí se tu máte cítit blaženi, zábrany jsou pouze ve vaší mysli.
Moje mysl je čistá a průzračná, jsem otevřený ve slovech a činech.

 

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více