Jste zde


Rebecca Campbell: Karty světla
RenataP

karty světla

Jemné, růžové, bledě modré – jsou k zamilování. Kdyby ty barvy měly být ještě jemnější, už by byly asi bílé. A pocitově?  Jejich informace a vyzařování je jako kdybyste vstoupili do křišťálově ledového paláce. Čistého, průsvitného, něčím chladného, něčím na duši hřejivého.

 

Popravdě, snad to je ta kombinace růžové a modré, kterou nemohu dostat z hlavy, ale nemůžu se rozhodnout, jestli tyto karty chladí, nebo hřejí. Asi obojí.

Jaký je jejich úkol?

Mají nás naučit naladit se potřeby naší duše a porozumět tak lépe našemu životu. K tomu účelu jsou karty rozděleny do pěti různých druhů – potvrzující karty, tázací, akční, aktivační a přenosové. Zejména ty poslední mne zaujaly. Ty slouží k tomu, abychom dokázali ze své situace, či z karty, nasát energii, spojit se s energií, která každičkou buňku našeho těla promění v čistý záměr. Dodá nám chuť to toho, do čeho se rozhodujeme. Autorka přináší i několik ukázkových výkladů, možností, jak karty rozložit a já určitě doporučuju si to zkusit. Minimálně proto, že si tak karty osaháte, naučíte se je poslouchat – a chytnete jejich energii. Je totiž taková zvláštní, jemná – máte pocit, jako by si vedle vás sedla mladá dáma ve svých prvních jemných šifonových šatech a úplně slyšíte, jak ty šaty šustí…a jen sem tam lehce poklepne podpatek jejích prvních střevíčků. Jemných střevíčků. Snad jsou z křehkého ledu, snad z čistého stříbra…

Tak krásné, mladé, ostýchavé i sebevědomé v nové roli tyto karty jsou.

Až po pár výkladech, po pár týdnech s nimi - vklouznete do těchto šatiček sami – a tehdy začíná chvíle tance. Tance, který je pro potěchu sebe i druhých.

No, řekněme, tak nějak může vypadat práce s Kartami světla. Mnohé karty jsou opravdu o křehkých, rozvíjejích se energiích. Mnohé nás budí k přemýšlení, další říkají jasné ANO… a pobízejí k akci.

Nádherný, sváteční, křehký čas….

Nahlédněme do nich:

„Rada světla je skupina laskavých bytostí, které jsou tu proto, aby pomáhaly pozvedat vědomí planety. Jsou tu prooto, aby vám pomohly naplnit poslání vaší duše a vedou vás na každém kroku této cesty. Jelikož ale žijeme ve světě, kde vládne svobodná vůle, nemohou vám pomáhat bez vašeho svolení. Pokud stojíte o jejich pomoc, naučte se o ni požádat.“

Zde si můžeme uvědomit, že aby nám osud mohl pomoci, musíme přesně vědět (symbolicky tedy požádat) o konkrétní pomoc.

Karty nám také dávají různé výzvy, rady, světelné aktivace, což jsou afirmace, které si v sobě upevňujeme podle návodu tak, že kartu položíme na srdce a afirmaci zopakujeme.

Co nám nejčastěji říkají?

Nejčastěji se karty dotýkají právě toho tématu zvědomení našich přání, tužeb a zpřesnění toho, co vlastně chceme. Často nás podporují v již konkrétním tím, že připomínají, že toto je náš životní úkol, kdy se nemusíme ohlížet na ostatní, ani chtít víc, než je nám třeba v tuto chvíli dáno. Co spouští naše bolesti, k čemu nás vyzývá naše duše?

Karty do jisté míry dávají víc otázek než odpovědí, takže… pro jednoznačné odpovědi zadarmo opravdu vhodné nejsou.

Ale pro křehké putování vlastní duší, v něžných barvách a opatrných otázkách jsou jako dělané!

O autorech:

Rebecca Campbell: duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. www.rebeccacampbell.me

Danielle Noel: Ilustrátorka, designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých dílech a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize. www.daniellenoel.art

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com, 2019
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více