Jste zde


Jarmiel archanděl radosti a smíchu - Archandělé
Janinka Čejková

Moje číslo je 2 a 4, barva žlutá a zelená. Jsem archanděl něhy a přijetí. Moje energie se vyznačuje lehkostí a je zářivá a hladivá. Moji kolegové archandělé vám předali již mnoho informací a některé byly velmi závažné a mnohdy těžko vstřebatelné, Já přicházím, abych vás i po vážných a náročných zprávách pohladil a potěšil. Abych odlehčil to, co přichází.

 

Mezi archanděly jsem považován za smíška a trochu se inspiruji humorem lesních skřítků, kteří si s oblibou z vás lidí dělají legraci. Smějí se tomu, jak se berete vážně a tragicky. Já vás chci i přes všechna vážná poselství vrátit ke smíchu, neboť otec Stvořitel dobře ví, že šťastný a spokojený člověk se umí smát. Duchovní vývoj bez smíchu je jak cesta vyprahlou pouští a já přicházím, abyste se této bolestné cesty vyvarovali, neboť by se blížila tam, kam vás vaši falešní proroci chtěli dotlačit - na cestu utrpení, která podle nich vede do nebe. Moji milí, tato cesta utrpení by byla právě vaším peklem na Zemi, které Vám chtěli vnutit na místo ráje, jež si chtěli urvat jen ti, co se považují za mocné. Tím se ovšem sami uvrhli do vlastního pekla, které vymysleli pro vás.

Smějte se svým omylům a ztrátám. Smích je léčivý a jeho vysoké vibrace k vám přitáhnou veselí a radost. Přijímejte i smutek, prožijte si jej do jeho úžasné hloubky a uvědomte si jeho půvab. Smutek patří k životu, každá změna jej obsahuje, když opouštíte staré, abyste se radovali z nového. Hledejte a nacházejte důvody ke smíchu. Je jich nekonečně mnoho. S vámi se rozesměje celá planeta.

Směji se a jsem šťastná/ý.

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti. 
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více