Jste zde


Galmiel archanděl míru a vzestupu - Archandělé
Janinka Čejková

Galmiel je archandělem míru a vzestupu

 

Jsem archanděl, jenž Vám zprostředkuje přístup do nebe tak, abyste dokázali žít nebe na zemi. Zbavte se obav a nejistoty a věřte, odevzdejte se pod má ochranná křídla. Patříte mezi zachráněné, nyní se pod mou ochranou vznášíte do vyšších sfér, kam přichází jen málo smrtelníků.

Jste mezi vyvolenými, jste Ti, kdo slyší. Važte si pokroku, kterého jste dosáhli poctivou duchovní prací a snahou. Vaše slova se plní rychle, buďte bdělí a opatrní ve svých myšlenkách a vyjadřování. Zesiluje Váš magnetismus, jenž okamžitě přitahuje vše, co vyjadřujete.

Jsem anděl míru a léčím zklamání z Vaší minulosti balzámem poznání. Teď už Vás stěží někdo zklame, neboť prožíváte důvěru skrze otevřenost. Lidé z jakýchkoliv vrstev a sfér energií přijímáte bez soudů a ti, kteří mají těžkou energii se Vaší cestě vyhýbají. Vaše hrubá očista je ukončena a nastal čas tvoření nové skutečnosti na základech Lásky. Hrubé čištění bylo nutné, abyste byli schopni vnímat mou jemnou energii.

Já jsem Láska...tak to je a tak to zůstane.

 

Z Archandělské sféry byla doručena tato poselství. Jejich obsah velmi naléhavě hovoří ke každému, kdo hledí s nejistotou do budoucnosti.
Jde o zkrácené verze. Plné znění, všech 33, lze obdržet v rámci setkání s Archanděl-Ki (více na www.ambervault.cz) nebo v knize Nebe na Zemi od autorky Jiřinky Slámové, které byla poselství předána.
S Láskou Janinka Čejková
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Janinka Čejková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více