Jste zde


Dokážete pracovat se Světlem?
Esoterika.cz

 

Taky milujete pohled do hořícího krbu? Vyžíváte se v pozorování blankytně modré oblohy? A co teprve, když se na ní objeví duha? Také běžíte celí nadšení tuto novinu oznámit ostatním? A přemýšleli jste někdy, proč člověk tyto situace vyhledává?

Důvod je poměrně prostý. Barvy představují obrovské lákadlo pro lidské oko i vědomí. Již na základní škole se učí, že každé světlo, které se na první pohled jeví jako bílé, se dá rozložit do celého barevného spektra. Ale věděli jste, že základní částice světla nese označení foton? A že foton je jednou z nejmenších částic vůbec?

Díky tomu se následně shlukuje do větších celků a z nich je tvořeno všechno kolem nás. A řeč je přitom jak o těch hmotných věcech (lidské tělo, příroda nebo třeba stroje), ale i o těch nehmotných. Zde můžeme zařadit například naše myšlenky i všechny druhy emocí. Není to zajímavé?

Pokračujme dále. Fotony disponují jednou další jedinečnou vlastností. Dokáží fungovat buď jako hmota nebo jako energie. I když se to možná nezdá, tuto přeměnu z energie na hmotu zažil každý z vás. Děje se tak například tehdy, když pociťujete strach a ten se následně projeví v nějaké nemoci napadající váš organismus. V případě prvotního strachu jsou totiž fotony v podobě energie a následně se proměňují v „hmotu“ projevující se jako nemoc.

Bohužel ne každý v současné době ví, jaký je jeho potenciál. Je velká škoda, že stále existuje mnoho jedinců, kteří neznají speciální techniky, pomocí kterých získají přesně to, co potřebují, a naopak se vyhnou tomu, po čem netouží.

A přitom se rozhodně nejedná o nic nereálného. Základem je naučit se pracovat se Světlem, pochopit jeho principy a začít je využívat ve svůj prospěch. Takové techniky přitom nejsou věcí náhody, naopak jsou podloženy výzkumy současné kvantové fyziky.

Každá barva je zodpovědná za něco jiného. Vaším cílem je tak se v této problematice zorientovat a uvědomit si, že i vy sami jste vlastně světlem. Navštivte speciální seminář Andělské paprsky (8. – 9. dubna 2017), kde se dozvíte o této problematice více, nebo se zúčastněte Kvantového semináře, který se koná 27. května 2017. Více informací naleznete na stránkách www.cdzb.cz.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno