Jste zde


Xolotl (Mexiko): Stezka bojovníka - po stopách vlka (25. - 27. srpna); Individuální terapie (srpen)
Esoterika.cz

o víkendu 25. - 27. srpna vás zveme do hlubokých českých a polských lesů na magickou Stezku bojovníka - po stopách vlka s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem. Letos přijel s jasnou vizí, že stezka musí být věnována a zasvěcena vlkům, posvátnému archetypu, který vymizel z naší krajiny. S výjimečným průvodcem se vydáme do chráněných oblastí rychlebských a jesenických hor s přechodem do původního polského pralesa. Se záměrem pracovat s energií vlka tak, abychom otevřeli krajinu a prostor pro jeho návrat...

 

Stezka bojovníka je vždy intenzivním třídenním pobytem v přírodě pro muže a ženy, během něhož probouzíme vnitřní síly a umožňujeme setkání s naším vyšším vědomím a hlubokou transcendentní zkušeností. Budeme sdílet prastará učení a cvičení skrze meditace, obřady a techniky přežití. Čeká nás intenzivní práce s našimi jemnohmotnými těly, energetickou oblastí přírodního světa, s energiemi noci, hvězd, stejně jako zářivou sluneční energií. Vítejte na cestě bojovníků světla!

Rozhovor se Xolotlem: Bojovníkem je každý z nás! si můžete přečíst tady.

V průběhu srpna máte ještě možnost hlásit se k Xolotlovi na individuální terapie dle původních léčitelských tradic Mexika a výpočtů z aztécko-mayských kalendářů.

líbám bára

--

www.druna.cz

+420 725 449 409
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno