Jste zde


Stanley Bradley dobývá svět - poslední seminář před odletem
Roman Přikryl

Vážení čtenáři, když jsme kdysi v dřevních dobách serveru Esoterika.cz začínali spolupracovat s panem Stanislavem Brázdou byla pro nás nesmírná čest, že si na nás našel čas člověk jehož knihy dosahovaly nákladu přes 100 000 výtisků. Tak nějak jsme si tehdy přišli malí a bezvýznamní. O to větší radost máme, když Vás můžeme pozvat na poslední seminář, který Stanley Bradley pořádá před svým odletem za "velkou louži".

 

Toho člověka prostě musíte zažít naživo!

POKLADNICE ENERGIÍ PRO ROK 2012

Stanley Bradley dobývá svět - poslední seminář před odletem

Datum konání: 12.12.2011 18:00-22:00
Místo konání: Palác Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2
Cena: V předproji do 8.12.2011 400 Kč, na místě 600 Kč.
Přihláška zde: http://kodava.cz/stanley-bradley/seminar


Ukázka z DVD Lexikon moderní psychotroniky

Na semináři se dozvíte řadu praktických, rychlých a hlavně fungujících technik, které vám pomohou řešit problémy ve všech oblastech vašich životů. Jednoduchým způsobem se seznámíte s uvedením do nižší hladiny vědomí. Vyzkoušíte si, jak můžete věštit i bez pomocí karet, kyvadel a dalších věšteckých pomůcek.

Dozvíte se o možnostech diagnostiky zdravotního stavu a následně i léčbě zdravotních obtíží. Pod vedením Stanley Bradleyho pomocí unikátní techniky nazvané Virtuální dům projdete svým vlastním "domem", kde budete moci odhalit kořeny svých životních obtíží týkající se např. minulosti, zdraví, financí, vztahů v rodině i v přátelství atd. Zároveň dostanete i nástroje, jak tyto problémy vyřešit.

Seznámíte se s fenoménem rodinných konstelací, s jejichž pomocí lze najít a odstranit příčiny problémů a bloky, které máte v oblasti vztahů, práce a financí. Díky rodinným konstelacím je také možné odstranit zdravotní obtíže a najít to nejlepší místo pro práci i život – najít nejen stát, město, ulici a dům, ve které se vám bude nejlépe dařit, ale i vaše "místo v životě".

Několik z vás bude mít úžasnou a jedinečnou příležitost odhalit kořeny svých problémů přímo na místě - v rodinné konstelaci, kterou povede Stanley Bradley.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno