Jste zde


Omluva a prosba k našim čtenářům
Roman Přikryl

Život leckdy přináší chvíle, kdy by člověk chtěl být někde úplně jinde a být nejlépe někým ůplně jiným. I dnešek kolem desáté ranní byl tím okamžikem. Právě jsem pracoval na Esoterice a v redakčním systému sáhnul někam kam jsem neměl. Neštěstí bylo hotovo. Naše milá databáze se odporoučela tam kam databáze po zaslouženém životě odcházejí a Esoterika.cz přestala být funkční. Celý zbytek dne pracují programátoři na znovu zprovoznění. Jak sami můžete vidět povedlo se.
Bohužel pouze částečně. Naše poslední záloha má datum 21.9.2012 a vše co se stalo po tomto datu přestalo existovat.

 

Oč jsme přišli?

  1. o několik článků, které jsem psal přímo do systému (ano vím jsem pitomec a už to neřešme)
  2. o úpravy v asi 300 článcích, které byly nutné po přechodu na nový redakční systém (no nic prostě pár týdnů budu dělat na úpravách, které jsem již udělal)
  3. o veškeré úpravy v uživatelských účtech o které jsem Vás emailem požádal před třemi týdny a za to se Vám hluboce omlouvám

Velmi Vás tímto žádám pokud jste na Esoteriku po této nepříjemnosti ještě nezanevřeli a jste našimi registrovanými uživateli prosím zopakujte postup pro registraci:

  1. otevřete adresu https://www.esoterika.cz/user/password
  2. vložte své stávající uživatelské jméno:  nebo email:  
  3. klikněte na tlačítko "poslat nové heslo"
  4. otevřete svůj email ve kterém naleznete nové přístupové heslo, po přihlášení do svého uživatelského účtu si jej samozřejmě můžete změnit https://www.esoterika.cz/user 

V následujících dnech rozešlu email ve kterém Vás na tento problém upozorním. Pokud jste se již od emailingu odhlásili prosím netlučte mne a odhlašte se ještě jednou. Nadále Vám emaily s Esoteriky nebudou zasílány.

Děkuji za Vaše pochopení.

Roman Přikryl
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)