Jste zde


MILUJ SVŮJ ŽIVOT mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Esoterika.cz

 

Jubilejní padesátý festival Miluj svůj život.

Ten, kdo navštívil první ezoterický festival v červenci 1999 v Rokycanech, téměř jistě netušil, že je u zrodu akce, která bude následujících dvacet let pozitivně inspirovat takové množství lidí.

Za tu dobu prošel festival Miluj svůj život různými změnami a konal se na různých místech, ale základní filosofie zůstala - setkání lidí, metod a cest, směřujících k rozvoji člověka, ochutnávka a seznámení s mnoha směry a metodami, aby si z té nabídky každý mohl vybrat to, co v danou chvíli hledá a potřebuje.

Základní filosofií festivalu je soustředit na jedno místo nabídku těchto směrů a stylů a ukázat tak, že všechny tyto metody tu nejsou proto, aby si konkurovaly, ale aby pomáhaly lidem zlepšit život. Nejde o to, která metoda je „lepší“ a která „horší“, ale o to, že každému člověku aktuálně prospívá a zajímá ho něco trochu jiného, a proto tady dostává možnost poznat, vybrat si a „ochutnat“ z tohoto nepřeberného množství a možností to, co vyhovuje právě jemu. A je už na něm a na jeho intuici, aby si vybral to, co právě v tuto chvíli potřebuje - každému sedí jiná metoda i podání jiného člověka.

Nezáleží na tom, jestli jste tady byli jen jednou, nebo se sem vracíte, vždy si zaručeně odnesete ty zážitky, které vás posunou správným směrem na vaší cestě. Tedy nejen z přednášek, programů, pracovních dílen nebo výstavy, ale i z dění celého festivalu si  odnesete - při troše bdělosti - přesně ty informace, a zážitky které aktuálně potřebujete.

  Během letošního posledního říjnového víkendu se uskuteční v Praze jubilejní, již padesátý mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život.   

Návštěvníky při vstupu přivítá velká prodejní výstava,  která nabízí nepřeberné množství zboží, produktů a podnětů, které tématicky souvisí se zdravým životním stylem, ezoterikou, léčením a podobně. Můžete si tu koupit dárky a pořídit hezké a prospěšné věci, nebo se seznámit s novými dovednostmi a technikami, jež otevírají vaše skryté schopnosti a pomáhají ke zkvalitnění a zlepšení osobního života. Je zde také čajovna a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských, veganských, raw, bezlepkových a makrobiotických jídel. 

Součástí výstavy jsou i individuální poradny, kde vám odborníci, léčitelé a poradci zodpoví otázky, na které hledáte odpověď. 

V části areálu vyhrazené programům se po tři dny na  osmi místech zároveň  konají přednášky, semináře a praktické programy jako například  Přechod přes střepy nebo Život dle mayského kalendáře. 

Bude zde postupně vystupovat více než 100 účinkujících. Nenechte si ujít osobnosti jako jsou Gabriela Filippi, Karel Funk,  MUDr. Vladimíra Strnadelová a Ján Zerzán nebo PhDr. Miluše Kubíčková. Tradiční filipínské léčitelství přiblíží a zájemcům zprostředkuje známá filipínská léčitelka Estella Palaris Orbito, Svoje zkušenosti posluchačům předá astroložka Martina Blažena Boháčová. Za zmínku stojí, že po všechny tři dny se konají v Učebně v přízemí zajímavé programy, které jsou zdarma.

Festival se koná od pátku 27.10 do neděle 29.10.2017 v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete také čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel.

Stránky festivalu zde
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno