Jste zde


Kupi.cz: Na jakémkoli nákupu lze ušetřit
Esoterika.cz

 

Současnou dobu je možné s trochou nadsázky označit jako období různých slev, akcí a cenových zvýhodnění. Když se podíváme kolem sebe na moře nejrůznějších letáků, pak se o tom můžeme přesvědčovat fakticky každý den. Skutečnost je ovšem taková, že lidé schopní se v celém systému vyznat dokážou ušetřit na nakupování v ročním intervalu poměrně vysoké částky. Právě proto se zaměříme na služby portálu Kupi.cz, který poskytuje všechny akční letáky na jednom místě a spousty dalších velmi užitečných funkcí, díky kterým se i vy dostanete k maximální možné úspoře času i peněz.

Už žádné hledání papírových letáků

Jestliže začnete využívat služeb zmiňovaného portálu, můžete si klidně na vlastní poštovní schránku nalepit upozornění, aby do ní lidé neházeli letáky. Všechno totiž budete mít doslova při jednom na monitoru svého počítače, notebooku nebo jiného chytrého zařízení. Pokud budete chtít, klidně si jen zadáte název vámi poptávaného zboží do vyhledávače a najdete si jej naprosto pohodlně, a to v rámci nějaké výhodné slevy.

Porovnejte si cenu a zboží pohlídejte

Máte pocit, že vámi nalezená věc v některém z letáků je u jiného prodejce levnější. Možná, že se nebude jednat pouze o vašem mínění, ale o skutečnost. Jednoduše pouze zakliknete porovnání cen a zjistíte, jestli jste měli pravdu. Pokud dlouhodobě sháníte určitý typ sortimentu, máte možnost nechat si jej pohlídat. V momentu, kdy ho bude mít daný supermarket v akci, vám přijde na emailovou adresu upozornění a vy následně využijete akce a ušetříte.

Ostatní vychytané funkce

Hledání papírového seznamu s nákupem po peněžence nebo po kapsách obtěžuje a zdržuje. Vytvořte si jednoduše sezam pro nákup na Kupi.cz a máte vyhráno. Zobrazíte si jej například pomocí mobilní aplikace a půjdete do daného obchodu na jistotu. Líbí se vám zmiňované služby a chtěli byste pomoct Kupi.cz v dalším rozvoji? Máte jedinečnou šanci, jelikož momentálně hledají PHP programátora.

 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno