Jste zde


Každý ve svém životě potřebuje anděly - Andělský seriál 2. část
Roman Přikryl

Dnes přinášíme čtenářům webu DuseCZ.com&Esoterika.cz další díl seriálu textů o Andělech a Andělské terapii, které budou zveřejňovány každých 14 dní. Dozvíte se informace nejen o andělské terapii a práci s anděly, ale hlavně praktické rady, tipy a možné postupy andělské práce převážně vycházející od Dr. Doreen Virtue, autorky bezpočtu předních knih a výkladových karet z oblasti Andělské terapie. Na konci textu naleznete nejen další soutěžní otázku, ale také kompletní soupis výher. Hezké čtení!

 


2. část – Jak nám mohou Andělé pomoci v materiálním světě?

Lidé se často ptají, jestli je v pořádku žádat Anděly o materiální pomoc. „Neurazí se, když požádám o nějaké hmotné statky?“  „Plýtvám jejich časem, když je žádám o pomoc s něčím, co bych asi zvládl udělat sám?“ a podobně.  Andělé mě opakovaně ujišťují, že je jedno, o co se jedná.  Andělé nemusí přemýšlet jako lékaři, koho ošetří nejdříve; mohou všem pomáhat zároveň.
Andělé se tedy snášejí na zemi, aby utišili naše přehnané starosti s materiálními statky. Neznamená to ale, že nás zachraňují před naší vlastní nezodpovědností – chtějí jen, abychom si uvědomili toto:
„Pokud něco potřebujete, prosím neváhejte zavolat nás na pomoc. Odevzdejte nám jakoukoli situaci, která Vás trápí a narušuje Váš duševní klid. Slibujeme, že Vám poskytneme útěchu a ovlivníme materiální svět tak, aby Vás ve Vaší současné situaci podpořil. Dovolte nám, abychom Vás zavedli domů.“
Domovem přitom myslí nebe na zemi – náš přirozený stav, v němž jsou všechny naše materiální potřeby uspokojovány v Božském řádu, zatímco my se soustředíme jen na to, abychom svými vlohami a zájmy prospívali světu.


Několik praktických tipů:

  1. Vyhoďte všechny věci, které jste v uplynulých dvou letech nepoužili. To, že se zbavujete přebytečných předmětů, znamená, že k Vám budou přicházet nové věci a bude záležet jen na Vás, zda pouze nenahradíte staré harampádí novým.
  2. Předměty mají tendenci uchovávat otisky dominantních myšlenek a pocitů svých majitelů. Je dobré si např. rozmyslet, jestli nakupovat ve výprodejích, kde mívají předměty energii emocionální bolesti, nebo raději zaplatit plnou cenu za věc, na které ulpívá optimismus majitele prosperujícího obchodu.
  3. Pokud máte nějaký problém způsobený materiálními předměty, je velmi účinné přivolat na pomoc některého z archandělů. Jiní zase volají na pomoc své osobní anděly strážné.

Andělé velmi rádi zasahují do našeho hmotného světa. Nemusíme se tedy stydět požádat je o pomoc nebo se bát, že je naše žádost příliš banální nebo nedůležitá. Pamatujte si, že Andělé jsou tu od toho, aby nám ulehčili cestu a my pak mohli svobodně zářit Božským světlem!
(Úryvek z knihy Léčení s Anděly, vydané nakladatelstvím Synergie)

Zde je další část rozhovoru s Charlesem Virtue z časopisu Soul & Spirit:
Jakými cestami mohou poselství od andělů přicházet, jak lze zprávy od andělů přijímat:
„Jasnozřivost“ – ta může být pociťována jako snění během dne – vidíte věci, jako jsou třeba barvy, a s těmi barvami jsou spjati určití andělé.
„Jasné vnímání“ – člověk cítí věci jakoby prostřednictvím reakce žaludku, nebo je senzitivní na změny teploty – nebo cítí emoce jiných lidí, či má pocity chvění.
„Jasné slyšení“ – slyšíte věci během denního snění, konverzaci dvou lidí, při které si všimnete jenom důležitých věcí, někdy je dokonce možné slyšet anděly ve spánku nebo při probouzení. Nejdřív je potřeba si říct: „Dobře, slyšel jsem to, pokud je to znamení pro mne, pošlete mi prosím další.“
„Jasné vědění“ – je hůře vysvětlitelné než ostatní, ale znamená čisté „vědění“ – je to pokaždé, když dostanete informaci a nevíte, jak jste ji dostali nebo odkud přišla, kdykoli jste vedeni jít vpravo nebo vlevo nebo mluvit s jistou osobou, aniž byste věděli proč, a přitom je to to nejlepší, co můžete udělat.

Co ještě můžete říct k naladění se na anděly?
Naladění se na anděly není ani tak o tom, že jsme s anděly spojeni, jako spíše o tom, že jsme pro takové spojení otevřeni. Když žádáte anděly o znamení, neříkejte „Chci vědět“, ale formulujte svoji žádost zdvořile, řekněte třeba „Prosím, ukaž mi…“ Ale to nejdůležitější „pravidlo“ zní – čekejte! Někdy se lidé snaží udělat znamení z něčeho, co znamením není. To je hledání odpovědí a přetlačování věcí. Ale když je Vám sesláno znamení, je to nezpochybnitelné – není vynucené nebo vyhledávané. Pravdivé andělské vedení je v harmonii s Vaším vnitřním bytím. Když se na něco ptáte, obvykle první odpověď, která Vás napadne, je ta pravá, ty následující bývají výtvory Vaší mysli. Čím více si tohle budete procvičovat, tím to pro Vás bude jasnější.


Pokračování rozhovoru v dalším díle, kde se dozvíte např. více o archandělech a o životě po smrti.  
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno