Jste zde


Každý ve svém životě potřebuje anděly - Andělský seriál 1. část
Roman Přikryl

Rádi bychom čtenářům webu DuseCZ.com&Esoterika.cz představili sérii textů o Andělech a Andělské terapii, se kterými se budete setkávat každých 14 dní a bude přinášet informace o andělské terapii a práci s anděly, ale hlavně konkrétní  rady, praktické tipy a možné postupy při andělské práci převážně vycházející od Dr. Doreen Virtue, autorky bezpočtu předních knih a výkladových karet z oblasti Andělské terapie. Hezké čtení!

 

1. část
Andělé chtějí uzdravit Váš život, přejí si však, abyste se naučili říkat si o pomoc
Léčivá moc andělů nezná hranic. Mohou nám pomoci vylepšit naše vztahy, práci, finanční záležitosti i bydlení, mohou řešit i jakékoli další problémy. Pokud chcete, aby vám Andělé pomohli, jedna z možností je učinit následující kroky.

  • Požádejte -  k tomu, aby vám andělé přišli na pomoc, není třeba žádných zvláštních zaříkávadel – stačí jen pomyslet Andělé! a oni se vám nějakým způsobem přihlásí. Je potřeba ale dát impuls jako první, protože andělé do našich životů nesmějí zasahovat (s výjimkou ohrožení našeho života), pokud ji k tomu nedáme výslovné svolení.
  • Odevzdejte problém – je potřeba problematickou situaci andělům bezezbytku postoupit. Přiznejte si, jestli na ní náhodou třeba ještě nelpíte? Když už požádáte o pomoc, nechte potíž být a dejte prostor andělům, aby využili svých schopností a zasáhli.
  • Věřte – nemůžeme vnucovat andělům vlastní scénář, jak má náprava vypadat.  Věřte, že Andělé přijdou s řešením mnohem lepším, než lidská mysl dokáže vymyslet. Pamatujte – Andělé chtějí, abyste byli šťastní!
  • Následujte andělské pokyny – poté, co svůj problém odevzdáte, můžete být vyzváni, byste podnikli určité lidské kroky k vylepšení dané situace. Tyto pokyny vám přijdou prostřednictvím hlasů, snů, představ, tušení nebo intuitivních pocitů.

(Úryvek z knihy Léčení s Anděly, vydané nakladatelstvím Synergie.)

Na doplnění a rozšíření tohoto tématu Vám zde předkládáme úryvek z rozhovoru s Charlesem Virtue, synem Doreen Virtue, z časopisu Soul&Spirit:

Co jsou pro vás andělská znamení?
Znamení jsou jako drobečky na cestě Vaší duše. Vedou Vás  vpřed, ale zároveň potvrzují, že jste stále na cestě!  Pomáhám lidem, aby si začali připouštět myšlenku, že nám andělé sesílají znamení z nějakého konkrétního důvodu. Tím, že žádáme anděly o vedení, jim umožňujeme, aby mohli naplnit svůj záměr. Učím lidi, jak začít s menšími znameními; je pak méně pravděpodobné, že neuspějí. Žádat už na začátku veliká znamení může vést ke zklamání.

Jak vůbec poznáme, kdy jde o andělská znamení a kdy ne?
Pokud se domníváte, že něco může být znamením, tak jedním ze způsobů, jak si to ověřit, je zeptat se sám sebe:  „Proč jsem na to myslel?“ Když si odpovíte, „Protože to do mého života přinese radost“, nebo nějakou podobně pozitivní větu, můžete věřit tomu, že se jedná o andělskou komunikaci. Ale když Vás napadne „Nelíbí se mi má práce a chci se jí zbavit“, tak je to věta založená na strachu a nižší vibraci a pravděpodobně nepřichází od andělů.

Můžeme se na taková znamení nějakým způsobem naladit?
Zřekněte se všech očekávání jak, kdy nebo kde znamení dostanete. Čím více jste uvolnění, tím snáze může přijít. Andělé vidí mnohem více než my. Dostávají nás do situací, ve kterých děláme rozhodnutí, která nás posunou na naší duševní cestě. Stačí, abychom byli pozorní. Pokud vás něco začne bolet, nebo vidíte barvu, nebo v hlavě uslyšíte zvuk, zbystřete pozornost. Řekněte si „Aha, dostal jsem impuls něco udělat…“. Pokud si to uvědomíte, neděláte nic jiného, než že následujete andělské vedení. Život může být nejasný, proste proto o jasná znamení. A když je vidíte (nebo slyšíte či cítíte), uznejte a připusťte si je, aby mohla přijít další.

V dalším pokračování se dozvíte více o čtyřech konkrétních způsobech, jak se lze naladit na své anděly a o čtyřech způsobech, jak zprávy od andělů přijímat.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno