Jste zde


Ezoterické léto 2013 - Akce pro lidi, kteří milují život!
Roman Přikryl

Ezoterické léto 2013 - Akce pro lidi, kteří milují život!

Redakce serveru Esoterika.cz si vás již potřetí dovoluje pozvat na Ezoterické léto - akci pro lidi, kteří milují život,  jehož máme tu čest být mediálním partnerem. 

 

Rádi bychom Vás pozvali na letní festival do nádherné přírody v Háji pod Jizerskými horami.

16. – 18. srpen 2013

Už třetí ročník Ezoterického léta, festivalu Zlatého středu, si vzal za cíl vytvořit prostor pro vzájemné setkávání odborníků i laiků z širokého spektra oborů - ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, jógy, věštění i rituálů. Celý víkend a to už od pátku odpoledne budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Budete moci odhalit svou budoucnost, postavit si vlastní konstelaci, otevřít pravou hemisféru nebo jóny, odblokovat se při terapii či naplnit se vesmírnou silou při dechových cvičeních, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!…

 

Kdo Vás bude provázet?

Pavel ŠvarcPavel Švarc - Šaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít vrací své klienty ve své šamanské poradně a na seminářích, kterou provozuje se svou ženou Markétou. Bude Vás provázet šamanským bubnováním i sobotním rituálem.

 

Jan PešičkaJan Pešička - Honza se osobním rozvojem, sebepoznáním, hypnózou a konstelacemi zabývá už řadu let. Učil se u takových kapacit jako jsou J.Winkler nebo Wilfried Nelles. V současnosti pracuje jako kouč. Je členem ČASK, ale především je to dobrý chlap, člověk s otevřeným srdcem.

 

Petra CibulkováPetra Cibulková - Vystudovaná herečka, která ale mnoho let profesionálně maluje. Mojí cestou je propojení malby a tvorby s rozvojem osobnosti, říká, kreslení a malba jsou způsobem sebevyjádření a nakročením k poznání sebe sama. Petra je okouzlující dáma, tvůrčí osobnost každým coulem.

 

Misabelka Misabelka nabízí poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a objevování našeho Já. Při výkladu karet můžete zjistit důvody, proč prožíváte strach, nedostatek lásky, celkové sebedůvěry a proč se Vám v životě nedaří a co udělat pro to, aby se osud obrátil ve Váš prospěch. Misabelka žije svůj život s andělskými energiemi.

 

Markéta ŠvarcováMarkéta Švarcová - Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí. Už od mládí se zabývá také chiromantií. Považuje ruku za fascinující a živé svědectví o tom, jak jsme zrovna na tom J a co s tím …

 

Ladislav SchillerLadislav Schiller - Zkušený instruktor jógy, člen Sdružení učitelů jógy (SUJ ČR), který se také zabývá japonským bojovým uměním a zenovou meditací (žák školy bojových umění Y.A.S.O. - Nagomi). Především je to ale člověk s velkým srdcem. A jeho srdce dokáže při cvičení rozeznít i srdce těch, které učí.

 

Zuzana BlažejováZuzana Blažejová - Do životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno, jako dýchá… Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost k odhalení našich potíží ale také k diagnostice zdravotního stavu. A pokud někdo dostal od Pána Boha dar vidět pod pokličku nás samých, je to právě Zuzana.

 

Adriana KučkováAdriana Kučková - Jak Ajka říká: „Věnuji se péči o tělo a dušičku.“ A je to tak. Přichází se srdcem na dlani a nabízí nám zcela jiné, otevřené a přátelské pojetí sexuality jako cesty k naší energii a vitalitě. Boří mýty a dává do souladu sexualitu jako niternou komunikaci v láskyplném vztahu a jako cestu k povýšení člověka na bytost, která žije v jednotě s Matkou Zemí.

 

Zoja PerglerováZoja Perglerová - Zojka je na cestě za poznáním sebe sama – své hodnoty, své síly, své odvahy a lásky sama k sobě. Již 11 let sobě i ostatním pomáhá v objevování pravého světa ženy – ženy matky, milenky, bohyně… Žena má mnoho podob a všechny mají své kouzlo. Věnuje se cvičení Mohendžodáro, tatře józe pro ženy, aromaterapeutickým masážím a shiatsu.

 

Lenka SpěváčkováFyzioterapeutka Lenka Spěváčková se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o souvislosti mezi napětím těla a lidskou psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handicapem, a všem, kteří chtějí vrátit tělu jeho původní přirozenou pohyblivost bez bolestí a omezení.

 

RózaLetos vezměte s sebou i děti!!!
Pokud vaše děti budou o prázdninách doma a nemáte je kam dát, vezměte je s sebou! Róza, nejlepší paní učitelka z montessori školky se o ně ráda postará!

 

 

 

 

Háj u Habartic

A jak to bude probíhat?

Festival zavítá tentokrát k nám domů do malebné vesničky Háj u Habartic. Radnice a bývalá škola se od pátku do neděle otevřou festivalovému ruchu – přednáškám, cvičení, seminářům, ale především milým hostům. Ubytování  -  ve vlastních stanech nebo ve spacáku na radnici. Strava - zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka… Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení. Zbývá jenom cena a ta je 2200 Kč (děti 800 Kč) Pokud Vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace s lektory, budou k dispozici po vzájemné domluvě celou dobu festivalu.

Informace a přihlášky: Tel.: 774 696 059, mail:  zlatystred@gmail.com

 

Program pátek:

15.00 – 15.30
Zahájení Festivalu a šamanské bubnování (Pavel a Markéta Švarcovi)

15.30 - 16.30
Umění meditace (Láďa Schiller) – Povídání o základech, smyslu a cílech buddhistické meditace, o prospěšnosti koncentračních technik a o jejich blahodárném vlivu na kultivaci naší mysli. Konečně se dozvíme, co vlastně je či není mediace a jak otevřít tajemné dveře vedoucí nekonečným prostorem.

16.30 - 18.00
Mohendžodáro (Zojka Perglerová) - Tantra-jóga pro ženy je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, které pochází ze starodávné indické tradice. Ženy mohou mít z tohoto cvičení mnohostranný užitek na úrovni zdravotní, tělesné, energetické i sexuální.

18.00 – 19.00 Večeře

19.00 - 20.30
Tvůj osud je napsaný v dlaních (Markéta Švarcová) - Přednáška o základech chiromantie. Jak podle čar v ruce poznat naše přednosti, dispozice, ale i to, kde děláme v životě chyby. Přečtěte si ruce svoje i lidí kolem vás.

20.30 - 21.30
Meditace – praktická část (Láďa Schiller) - Společná večerní meditace zakončená Meditací milující laskavosti.

 

Program sobota:

8.30 - 9.15 Společné meditační cvičení k uvítání nového dne (Láďa Schiller)

9.15 – 10.00 Snídaně

10.00 - 11.30
Cesta naší duše, integrační proces v konstelacích (Jan Pešička) - V integračních konstelacích se stavíme k sobě, svému zrození a životním fázím až do míst, kde se spojujeme se svým srdcem, svým posláním, se svoji spirituální podstatou. Možná pak spatříme souvislost mezi duchem našeho bytí a naším životním příběhem, spojíme se s duší, jež se zrodila pro tento svět, jež se učí ze svého příběhu a jde dál…

11.30 - 13.00
Automatická kresba: cesta k poznání duše (Zuzana Blažejová) – Odkud přicházejí informace do našich rukou? Naše podvědomí je nekonečná studnice informací … Seznamte se s touto překvapivě přesnou věštecko-diagnostickou metodou na našem praktickém a zábavném rychlokurzu.

13.00 – 14.00 Oběd

14.00 – 15.00
Tajemství u kartářky Misabelky - Kdo jiný než Misabelka dokáže vnést světlo do naší duše? Tato laskavá kartářka nám poví, jaká tajemství odhalila na cestě za hledáním lásky a přátelských vztahů a poradí nám, jak dokázat optimisticky hledět na svět kolem nás.

15.00 - 16.30
Jóga - umění života (Láďa Schiller) Jóga v pravém slova smyslu znamená splynutí bez odlišení, hledání v mnohosti jevů jednotící princip, který platí… povídání o cílech i úskalích cesty za osvobozením.

16.30 - 19.30
Integrační konstelace - praktická část (Jan Pešička) – Postavte si pod vedením zkušeného průvodce konstelaci svého vlastního příběhu a nastavte si tak zrcadlo mající moc uzdravit vaši duši.

17.00 - 18.00
Tajemství těla (Lenka Spěváčková) - Pojďme se společně naladit na pohyby svého těla, vnímat napětí a uvolnění, příjemně se protáhnout, dozvědět se, jak sám sobě ulevit pomocí cviků, dechu, automasáže. Propojení moderní fyzioterapie s východními prvky.

18.00 – 19.00
Jóga - umění života – praktická část (Láďa Schiller) - Hathajóga, společné dechové cvičení.

19.30 – 20.30 Večeře

20.30 – 22.00
O čem zpívají šamanské bubny… (Pavel a Markéta Švarcovi) - Přednáška o šamanismu a o tom, jak může pomoci člověku naší doby. O inspiracích, které toto náboženství lovců staré 40 000 let může přinést, o zapomenutých rituálech, šamanských léčbách a o prastaré moudrosti člověka, který je součástí kmene a přírody, která k němu promlouvá. Šamanismus je otevřená cesta k poznání, svobodě a brána k vlastní síle. Provázet nás budou šamanské bubny.

23.00 – 24.00
Večerní magický rituál – Ke kořenům vlastní síly (Pavel a spol.) – To jak žijeme je jen naučený povrch nás samých, naše zvyky a systémy. Tento rituál pozvedne to, co je naše. Dodá nám sílu k tvorbě a poznání.


Program neděle:

8.30 - 9.15
Moudrost těla (Lenka Spěváčková) - Dáme svému tělu možnost promluvit vlastním jazykem a dotknout se hluboké moudrosti v nás. O tom, co naše tělo ví, o vnímání vztahu těla s emocemi. Umění pustit, důvěřovat, být v kontaktu sám se sebou.

9.15 – 10.00 Snídaně

10.00 - 11.30
Cesta Tantry a rituál k uctění duše (Adriana Kučková) - Tantrické učení je vstupem do kořenů naší sexuality, cesta k pochopení a uctívání nás samotných prostřednictvím transformované sexuální energie. Vede k plnému otevření 2 čakry. Součástí bude i ukázka z rituálu k uctění duše.

11.30 – 14.30
Kreslení pravou hemisférou (Petra Cibulková) – Co se stane, když opustíme zaběhlý svět logiky a začneme víc rozvíjet tu méně potřebnou, ne- racionální, pocitovou pravou hemisféru? Začneme svět vnímat jako celek, otevřeme bránu své kreativitě a to nejen umělecké. I když o té bude na přednášce renomované malířky především řeč … ale nebojte se, kreslit se bude také!

14.30 – 15.30 Oběd

15.30 – 16.00
Ukončení Festivalu a šamanské bubnování (Pavel a Markéta Švarcovi)

 

Individuální konzultace s lektory budou možné kdykoli … ale samozřejmě po vzájemné domluvě :-)  a nezapomeňte si nechat vyložit karty u skvělé Misabelky tentokrát za festivalovou cenu!
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)