Jste zde


Ezoterické léto 2012 - Akce pro lidi, kteří milují život!
Roman Přikryl

V minulém roce poprvé proběhla akce - Ezoterické léto. A protože se opravdu vydařila, jak to tak vypadá, máme tu tradici. Redakce serveru Esoterika.cz si vás již podruhé dovoluje pozvat na Ezoterické léto, jehož máme tu čest být mediálním partnerem.
Pro vás, čtenáře Esoteriky je celá akce opět o 200Kč levnější. Nezapomeňte tedy při objednání vyslovit magickou větu:"Léto s Esoterikou" a vaše cena za pobyt na Ezoterickém létě bude pouhých 1800Kč.

 

Ezoterické léto

Rádi bychom Vás pozvali na letní festival, který si vzal za cíl vytvořit místo pro setkání odborníků i laiků z širokého spektra oborů - ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, věštění i rituálů. Chceme vytvořit prostor pro rozhovory mezi všemi zúčastněnými! Celý víkend a to už od pátku odpoledne budou na Kubasově chalupě pod Orlickými horami probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Zároveň se budete moci podívat na Vaši budoucnost, absolvovat napojení na reintegrační energii, odblokovat se při terapii, konstelaci nebo EFT, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!

Klikněte pro zvětšení

A jak to bude probíhat?

Festival bude hostem v krásné Kubasově chalupě a na loukách v okolí Sudislavi nad Orlicí od pátku do neděle. Přednášky, cvičení i semináře budou venku, ale pokud nám počasí nebude přát, v chalupě je veliký přednáškový sál. Ubytování  - buď ve spacáku v chalupě, nebo ve vlastních stanech. Strava - zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka… Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení. Zbývá jenom cena a ta je 2000 Kč. Pokud Vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace jako je výklad karet, terapii EFT, reintegrační připojení atp. počítejte prosím navíc s částkou 100 Kč za sezení, ale záleží na Vaší šikovnosti, třeba se Vám podaří přednášející usmlouvat :-)

Je však nutná platba předem – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nás bude a kolik toho má paní kuchařka uvařit …

Informace a přihlášky: 774 696 059, zlatystred@gmail.com
Nezapomeňte tedy při objednání vyslovit magickou větu:"Léto s Esoterikou" a vaše cena za pobyt na Ezoterickém létě bude pouhých 1800Kč.

Program pátek:

15.00 – 15.30
Zahájení Festivalu a šamanské bubnování (Pavel a Markéta Švarcovi)

15.30 - 17.00
Čínská a evropská znamení (Marie Gita Gabrielli) - Je dvanáct znamení východního zvířetníku a dvanáct znamení západního zvířetníku. To dohromady podrobněji hovoří o charakteru člověka a tím i o jeho celoživotní cestě. Povídání i o tom, jaké trauma, výzvy a talenty si přineslo každé znamení na svět.

17.00 - 18.30
Základní techniky EFT a jak je používat (Eva Portlová) – O tom, jak lze použít techniky emoční svobody k léčení fobií, strachu, k řešení vztahů a negativních emocí. Přednáška s praktickými ukázkami metod EFT.

18.30 – 19.30 Večeře

19.30 - 21.00
Mohendžodáro (Zoja Perglerová) - Tantra-jóga pro ženy je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, které pochází ze starodávné indické tradice. Ženy mohou mít z tohoto cvičení mnohostranný užitek na úrovni zdravotní, tělesné, energetické i sexuální.

19.30 - 21.00
Srdce muže – touha, vášeň a milosrdenství (Jan Pešička) - V mužském světě se nejčastěji setkáváme se soupeřením, měřením sil, budováním struktury, jež má oslnit ostatní, získat obdiv a uznání. To vše jsou ale jen snahy jak zacelit bolestné rány v srdci muže, jenž ve skutečnosti touží po lásce, smyslu a milosrdenství, spolupráci. Povídání o hluboké mužské podstatě.

 

Program sobota:

8.30 - 9.15
Tajemství těla (Lenka Spěváčková) - Pojďme se společně naladit na pohyby svého těla, vnímat napětí a uvolnění, příjemně se protáhnout, dozvědět se, jak sám sobě ulevit pomocí cviků, dechu, automasáže. Propojení moderní fyzioterapie s východními prvky.

9.15 – 10.00 Snídaně

10.00 – 11.30
Numerologie (Marie Gita Gabrielli) - Lidé vymysleli písmo a číselnou soustavu. Čísla našeho data narození hrají v našich charakterech svou roli. Ovlivňují nás a dokonce naznačují i výzvu a směr našeho života. Chcete se dozvědět, co o Vás čísla vypovídají?

11.30 - 12.30
Tvůj osud je napsaný v dlaních (Markéta Švarcová) - Přednáška o základech chiromantie. Jak podle čar v ruce poznat naše přednosti, dispozice, ale i to, kde děláme v životě chyby. Přečtěte si ruce svoje i lidí kolem vás.

12.30 - 14.00
Automatická kresba v praxi (Zuzana Mejšnerová) - Společně se podíváme na tuto věštecko-diagnostickou  metodu a to včetně praxe. Dozvíte se a vyzkoušíte, jak to vlastně funguje a odkud přicházejí informace do našich rukou skrze tuto překvapivě přesnou diagnostiku.

14.00 – 15.00 Oběd

15.00 - 15.30
Seznámení s Reintegrační energií (Jan Zeman) - Zajímavé poznání transpersonálního léčení, které jde za hranice technik, se kterými se v dnešní době na této planetě pracuje. Seznamte se s překvapivě rychlou a účinnou energií. Také se dozvíte, jak funguje MMS.

15.30 - 17.00
Astrologické cesty po Čechách (Ondřej Habr) – Přednáška o zajímavých místech v Čechách i na Moravě, často půjde o lokality z pohledu turistického ruchu opomíjené. Pohovoříme o historických, urbanistických a samozřejmě i duchovních souvislostech – to je Ondřejova oblíbená parketa.

17.00 - 18.30
Cesta Tantry a rituál k uctění duše (Adriana Kučková) - Tantrické učení je vstupem do kořenů naší sexuality, cesta k pochopení a uctívání nás samotných prostřednictvím transformované sexuální energie. Vede k plnému otevření 2 čakry. Součástí bude i ukázka z rituálu k uctění duše.

18.30 – 19.30 Večeře

19.30 - 21.30
Základy šamanismu (Pavel a Markéta Švarcovi) - Šamanismus jako náboženství lovců je na světě 40 000 let. Je zapomenut, nebo nám nabízí inspiraci i do dnešních dnů? Seznamte se se základy šamanského umění kontaktu se světem. Seminář je zážitkový a provázet nás budou šamanské bubny.

22.00 – 24.00
Večerní magický rituál – Ke kořenům vlastní síly (Pavel a spol.) – To jak žijeme je jen naučený povrch nás samých, naše zvyky a systémy. Tento rituál pozvedne to, co je naše. Dodá nám sílu k tvorbě a poznání.

 

Program neděle:

8.30 - 9.15
Tajemství těla (Lenka Spěváčková) - Pojďme se společně naladit na pohyby svého těla, vnímat napětí a uvolnění, příjemně se protáhnout, dozvědět se, jak sám sobě ulevit pomocí cviků, dechu, automasáže. Propojení moderní fyzioterapie s východními prvky.

9.15 – 10.00 Snídaně

10.00 - 12.00
Co si přejete od života? (Zuzana Mejšnerová) – Seminář zaměřený na to, do jaké míry rezonujeme se svými přáními, čím sami sobě bráníme v jejich uskutečnění. Naučíme se několik jednoduchých technik na odblokování programů, které již nepotřebujeme a které nám brání, jít naplno za svými sny. Hluboký zážitkový seminář.

10.00 - 12.00
Cesta naší duše, integrační proces v konstelacích (Jan Pešička) - V integračních konstelacích se stavíme k sobě, svému zrození a životním fázím až do míst, kde se spojujeme se svým srdcem, svým posláním, se svoji spirituální podstatou. Možná pak spatříme souvislost mezi duchem našeho bytí a naším životním příběhem, spojíme se s duší jež se zrodila pro tento svět, jež se učí ze svého příběhu a jde dál…

12.00 - 13.30
Astrologie: Partnerství a hvězdy (Ondřej Habr) - Představení astrologie jako klíče a jazyka k poznání sebe sama a toho, co lidská duše prožívá. Seminář položí otázky a bude hledat odpovědi: Jací jsme? Jaké partnery si zveme do života? Co můžeme změnit? Jaký je náš posvátný úkol našich vztahů?

13.30 – 14.30 Oběd

14.30 – 16.00
Tarot – od pazourku k dnešku (Renata Marie) - Pomocí čeho nám vlastně tarotové karty nesou věštbu? Jaké symboly a archetypy z nich promlouvají? Kde se vzaly, jak je vnímáme, a co se od nich můžeme naučit o sobě a o světě kolem nás…

16.00 – 16.30
Ukončení Festivalu a šamanské bubnování (Pavel a Markéta Švarcovi)

 

Kdo Vás bude provázet?

Renata MarieRenata Marie

Vykladačka tarotu, malířka a moudrá dáma. Renata nejenže zná tarot od historie po současnost, všechny jeho formy, obsahy, symboly a zpracování, ale zajímá se i o zapomenuté věštecké metody, jako je například nombrologie. Její věštby umí dekódovat zprávy o duši, vyjasňují situace a pomáhají v rozhodování. Renata Marie věští také v televizi.

Pavel ŠvarcPavel ŠvarcŠaman, léčitel, kartář a numerolog. Pavel žije dle svého motta, že Zem je krásné místo pro život a do chuti žít vrací své klienty ve své šamanské poradně a na seminářích, kterou provozuje se svou ženou Markétou. Bude Vás provázet šamanským bubnováním i sobotním rituálem
Ondřej HabrOndřej HabrAstrolog, který se zajímá, studuje a učí o čem je lidská duše, zkoumá její reakce na podněty a zákonitosti. Ondřej věří, že objasněním příčin na tomto poli lze mnohé změnit. Zabývá se také organizací a směrováním cest na silná místa po Česku i světě, astrojógou, masážemi k uzdravení a regenerací organizmu.
Gita GabrielliGita GabrielliGita miluje šanson, jazz, píše povídky, pohádky, ale i filosofické úvahy, co ale píše nejraději, jsou čísla z data narození, které, jak ona říká, otevírají veškerá zákoutí naší duše a dovedou nás k pochopení našeho bytí. Gita je brilantní numeroložka a skvělá vypravěčka, která sype z rukávu neuvěřitelné množství informací o nás samých i o světě kolem nás.
Jan PěšičkaJan PěšičkaHonza se osobním rozvojem, sebepoznáním, hypnózou a konstelacemi zabývá už řadu let. Učil se u takových kapacit jako jsou J.Winkler nebo Wilfried Nelles. V současnosti pracuje jako kouč. Je členem ČASK, ale především je to dobrý chlap, člověk s otevřeným srdcem
Lenka SpěváčkováZuzana MejšnerováDo životů i osudů ostatních nahlíží stejně snadno, jako dýchá… Využívá automatickou kresbu, karty a zejména svou jasnovidnost k odhalení našich potíží ale také k diagnostice zdravotního stavu. A pokud někdo dostal od Pána Boha dar vidět pod pokličku nás samých, je to právě Zuzana
MisabelkaMisabelkaMisabelka nabízí poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a objevování našeho Já. Při výkladu karet můžete zjistit důvody, proč prožíváte strach, nedostatek lásky, celkové sebedůvěry a proč se Vám v životě nedaří a co udělat pro to, aby se osud obrátil ve Váš prospěch. Misabelka žije svůj život s andělskými energiemi
Markéta ŠvarcováMarkéta Švarcová

Pokud o někom můžeme říct, že ten člověk se na vás podívá a vaše duše se rozzáří, tak to je přesně Markéta. Markéta je šamanka, zvuk jejího bubnu a spojenci, s kterými pracuje, vyléčí bolavou duši a vrátí vám víru v dobré bytí. Už od mládí se zabývá také chiromantií. Považuje ruku za fascinující a živé svědectví o tom, jak jsme zrovna na tom J a co s tím …

Adriana KučkováAdriana KučkováJak Ajka říká: „Věnuji se péči o tělo a dušičku.“ A je to tak. Přichází se srdcem na dlani a nabízí nám zcela jiné, otevřené a přátelské pojetí sexuality jako cesty k naší energii a vitalitě. Boří mýty a dává do souladu sexualitu jako niternou komunikaci v láskyplném vztahu a jako cestu k povýšení člověka na bytost, která žije v jednotě s Matkou Zemí
Zoja PerglerováZoja PerglerováZojka je na cestě za poznáním sebe sama – své hodnoty, své síly, své odvahy a lásky sama k sobě. Již 11 let sobě i ostatním pomáhá v objevování pravého světa ženy – ženy matky, milenky, bohyně… Žena má mnoho podob a všechny mají své kouzlo. Věnuje se cvičení Mohendžodáro, tatře józe pro ženy, aromaterapeutickým masážím a shiatsu
Eva PortlováEva PortlováEFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry. Eva se touto metodou zabývá již řadu let a s velkým úspěchem. Není divu, protože až ji uvidíte, poznáte, že má dar – její ruce jsou totiž zázračné
Lenka SpěváčkováLenka SpěváčkováFyzioterapeutka Lenka se zajímá o vědomou práci s tělem, o prožití pohybu a o souvislosti mezi napětím těla a lidskou psychikou. V terapii se věnuje dětem, lidem s tělesným handicapem, a všem, kteří chtějí vrátit tělu jeho původní přirozenou pohyblivost bez bolestí a omezení
Jan ZemanJan ZemanJan o sobě říká, že vše musí mít vždy logické vysvětlení. Přes výrobu orgonitů a zapperu se dostal až k reintegrační energii. Honza léčí pomocí energie všechny tělesné neduhy a jeho úspěchy jsou úžasné. V poslední době ještě ke všemu propadl kouzlu a účinnosti MMS! O tom všem Vám bude vyprávět

Informace a přihlášky: 774 696 059, zlatystred@gmail.com
Nezapomeňte tedy při objednání vyslovit magickou větu:"Léto s Esoterikou" a vaše cena za pobyt na Ezoterickém létě bude pouhých 1800Kč.

Přijeďte, Vaše duše se zaraduje!

Váš Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno