Jste zde


Nebojte se duchů
Ing. Roman Palka

Ta žena tehdy ještě nevěděla o svých magických schopnostech. Česala se, když vycítila, že v pokoji někdo je. Otočila se a opravdu, stál tam její otec. Vykřikla a zavřela oči. Když je otevřela, už tam nebyl. Zemřel již před několika lety. Dnes už s ním může kdykoliv mluvit.

     Dostává rady pro sebe i pro výchovu dětí. Jedné knihovnici se náhle zmaterializovali její rodiče, podali jí ruce, k jejímu velkému údivu s ní chvíli hovořili a pak se rozplynuli. Velmi známý americký psychoterapeut podrobně popsal, jak se setkat se zemřelými příbuznými a uvádí řadu příkladů, i vlastních. Neměli bychom to zkoušet bez odborného dohledu, vždyť ani autem se neučíme jezdit sami.

    Domy, ve kterých straší, skutečně existují. Strašení bývá často v určité hodiny nebo dny v roce ve výročí událostí, které je vyvolalo. Mohou to být zvuky, vůně nebo se objevují duchové či jejich části. Pro duchy neplatí naše fyzikální zákony, procházejí zdmi, někdy jim chybí nohy, které stejně nepotřebují, jindy jsou jen slyšet. Duchové se chovají zcela nevypočitatelně, ale v naprosté většině případů nepředstavují vážné nebezpečí.

    Strach však posiluje jejich případné nepřátelské jednání. Podněcují ho, aby mohli odsávat astrální energii této emoce. Je nutné zachovat klid, i když poltergeist je schopen neuvěřitelných fyzikálních jevů. Je to skutečný duch, kterého někdo žijící přitahuje a využívá jeho energii. Pokud mají zlý výraz a jsou v černém, vyzvěte je, aby odešli. Věřící se mohou pokřižovat nebo pomodlit. Pokud to nepomáhá, požádejte zkušeného senzibila o pomoc.

    Zlí duchové se neobjevují jen tak, určitě je něco přitáhlo. Nebezpečný je jejich skrytý vliv. Aniž o nich víme nám napovídají myšlenky. Navádějí nás ke zlému a vnucují nám svou vůli. Tak vzniká posedlost. Můžeme však zavolat dobré duchy, aby nám pomáhali. Pokud nás osloví zemřelý příbuzný, není to důvod k návštěvě psychiatra, zvláště když to je dobrý duch. Někteří duchové se mohou na krátkou dobu zmaterializovat na Zemi, když chtějí vykonat nějaký zvláštní úkol. Jsou pak k nerozeznání od ostatních lidí, ale mají mimořádné fyzické i psychické schopnosti.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Roman Palka

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více