Jste zde


Moje zkušenosti s neznámem X.
Alena Veselá

12.4.1997 9 - 9,30 hod

 

Meditace - Dobře jsem se vyspala a poměrně brzy vstávala. nechtěla jsem však nikoho rušit. Zůstala jsem v klidu na lůžku a věnovala jsem se meditaci., včetně energetizace svého těla. Z meditace jsem plynule přešla do bdělého stavu se zavřenými víčky. Pojednou se mi na víčkách rozeběhl barevný film... Cizíma očima jsem viděla obrazovku monitoru od počítače a na ní se v rychlém sledu měnily nejrůznější nárysy a podobné prvky z architektury. Trvalo to dost dlouho a najednou jsem uviděla na malé volné bílé ploše černá písmena ATELIER 6. Strohá, hranatá, bez jakýkoliv kudrlinek.


Jen 6 na konci se mi zdála poněkud větší. Pak "listování" na obrazovce počítače pokračovalo dál. Občas, jako by se přes to přehnala nějaká "vlna", trochu zabarvená do načervenalého odstínu (tomu jsem v té době nevěnovala moc pozornosti).Také jsem už byla rozptýlená získanou informací. Ukončila jsem "pozorování" a šla jsem si pro pražské Zlaté stánky. Kupodivu jsem tam tuto firmu našla a zabývala se doopravdy architekturou. Za pár dnů jsem tam opatrně zatelefonovala, zjistila jsem si, kdo pracoval onen den na počítači a dostala na něj kontakt. Byl to mladý muž. Později jsem s ním mluvila a on mi potvrdil to, co jsem viděla Byl v té době dost rozzlobený, cloumaly s ním emoce - proto ty barevné závany. Konečně jsem získala důkaz, že to co vidím, se odehrává v reálném čase někde jinde a já že to vidím očima jiné osoby.


13.4.1997 kolem 16 hod.


Meditace - bylo to docela zajímavé, vnímala jsem a pociťovala asi toto. Nějaký pokoj, asi obývák. V blízkosti "osoby" se vyskytovaly nějaké děti - asi 6 - 10 let Vnímala jsem, že dotyčná osoba je má ráda - jako vnoučata . Také jsem zahlédla ruku oné "osoby". Byla to mužská ruka, silné prsty, kůže poněkud svraštělá - ruka starého muže. Pak se tam objevilo cosi jako představa v mysli té osoby. Nebudu ji popisovat, ale dalo se z ní usoudit. že dotyčný je i na "chlapečky".


26.4.1997


Tento den odpoledne dávali v televizi nějaký pořad, a v něm nějaký muž vyprávěl o jedinečném českém projektu - dát do počítače (na Internet) staré tisky, knihy, včetně obrazové dokumentace, aby se s nimi mohlo seznámit více lidí. Přiznám se, že jsem opět "zírala s otevřenými ústy", neboť toto byl obsah jednoho z mých snů, který se mi zdál z 10. na 11. 3. 1996 (obsah snu - byla jsem v nějaké velké místnosti, listovala v silných starých knihách, nejméně stoletých, a s někým se dohadovala, jak to převést do počítačové formy, včetně obrázků a kreseb ...) Stále si nemohu zvyknout na to, že některé z mých snů jsou pravdivé, ale že to také asi vnímám očima někoho jiného ...


30.4.1997 - 22,55 hod.


Meditace - viděla jsem, jak k modré odpolední obloze stoupají mračna, jak ze sopky. Viděla jsem to jako z letadla, které by se mohlo vznášet blízko oněch mračen. Dle tisku - v těchto dnech začala soptit v Mexiku sopka Popokatepetl. Čas by docela odpovídal - posun 7 hodin. Tam mohlo být 15,55 hod odpoledne.


11.5.1997 kolem 17 hod.


Relaxace, odpočinek se zavřenými víčky. Uprostřed "zorného pole" se mi objevila známá "růžová koule" a za chvíli opět zmizela.


22.5.1997 17- 18 hod.


Meditace - celkem hluboká, bez rušivých vlivů. Dvakrát se mi objevil obraz. První - nějaká paní sedící v rohu místnosti, věk kolem 45 - 55 let, blond krátké vlnité vlasy, brýle - velice příjemná napohled. Druhý - mladá dívka 16 - 18 let, štíhlý typ, jemné rysy, rovné dlouhé tmavé vlasy. V květnu či červnu 1998 jsem onu světlovlasou paní potkala na schůzce jedné duch.společnosti. Po důkladné diskusi jsme se dobraly k tomu, že před rokem byla tam, kam jsem směřovala já svoji meditaci (ve Stodůlkách), byla tam prvně a že tam byla i ta dívka s dlouhými vlasy.


28.5.1997 - mezi 17 a 18 hod.


Meditace - byla příjemná a poklidná. V jednu chvíli jsem měla pocit, že se dívám na BUŇKY, velice zvětšené, pulzující, živé (živočišné?). O něco později jsem vnímala, že Vidím očima nějakého tvora plujícího pod vodní hladinou. Světelné pablesky z čeřené hladiny, voda trochu do modro zelena, občas se kolem cosi mihlo (rostliny, ryby?). Tuto vidinu jsem ale zahnala, že teď nemám chuť se plácat ve vodě. Spíš jsem se chtěla soustředit na něco důležitějšího.


29.5.1997 5,15-5,50 hod. ráno


Meditace. Ráno bylo překrásné, bez mraků, slunečno. Meditace šla velice snadno. Viděla jsem překrásné barevné tóny prostoru - trávově zelená, červená, růžová, žlutá - různě se měnily. Pak se objevil záblesk barvy světle trávově zelené a současně mi zazvonil budík. Byl čas jít do práce.


6.6.1997 24,00-1,00 hod. v noci


Meditace - klidná. Na konci byl jasně bílý záblesk se zvukem hromu - ale počasím to nebylo. Za jednu či dvě minuty přijel manžel autem ze služební cesty před dům.


16.6.1997 kolem 16 hod.


Tento den se stalo cosi podivného. Paní I.P. oslavovala se dvěma kolegyněmi a poněkud to přehnala. Najednou prý se změnila a začala mluvit jiným hlasem. Předpovídala brzkou velkou katastrofu, velkou škodu na majetku i lidech...Prý není to co je vidět, ale je bytostí, jenž žila před 2000 lety ve skalním chrámovém městě Petra... Když ji jedna z kolegyň oslovila jménem, tak ta paní se vzpamatovala z transu, ve kterém se chvíli nacházela. A odmítla uvěřit tomu, co se jí přihodilo. Prý s něčím takovým nechce mít nic společného...


červenec 1997


V době povodní na Moravě jsem se modlila za odvrácení dalších dešťů v této oblasti. Posílala jsem mraky pryč - třeba někam na Saharu či do jiných pouští ke Kaspickému moři a pod. Dne 5.8.97 jsem ve zprávách TV uviděla záběry z jihu Alžírska, ze Sahary. Byla tam alespoň metrová vrstva vody, hliněné domky se doslova rozsypávaly ... Zachvátila mne hrůza z toho mého přání před několika týdny. Abych "ochránila" Moraváky, způsobila jsem škodu někde jinde. Musím své myšlenky a přání cenzurovat o mnoho víc než dřív. Síla myšlenky je doopravdy veliká, včetně případných karmických následků pro mne - ty pak následují rychle a nečekaně.


14.8.1997 17,45 hod


Meditace - byla celkem krátká, asi 30 minut. Na chvíli jsem cosi zahlédla. Prostor byl "zastřený" šedivou clonou, ale po chvíli jsem uviděla hlavu. Nebyla lidská, ani zvířecí - byla to inteligentní bytost z jiné planety. Nebála jsem se jí. Vnímala jsem, že ten, kdo tuto bytost právě v tomto okamžiku pozoruje, tak ji má velice rád.. A tato cizí bytost se velice příjemně usmívala.24.10.1997 - večer


Meditace - přemýšlela jsem o svém vnukovi - a dařila se mi čilá "komunikace". S kým, to bohužel nevím. Zatím to nevadí. Na moje otázky kdosi pilně odpovídal. Já jsem však nestačila vnímat všechny vizuální informace - texty, kresby a pod.. Přiznám se, že si z toho nic nepamatuji. Snad se časem můj postřeh vylepší a paměť také. Vím jen, že se to týká mne a mého vnuka, a že je to důležité.


27.10.- 28.10.1997 k ránu


Meditace - podobně jako 24.10.97 - kontakt byl dlouhý. Znovu jsem byla zahrnuta velkým množstvím informací. A se stejným výsledkem. Něco jsem alespoň intuitivně vytušila - že svého vnuka máme vychovávat běžně, s větším důrazem na získání kladných vlastností. O dalších vnoučatech kontakt mlčel. Asi nespadají do jeho sféry...


21.11.-22.11.1997 ve 24,00 hod., o půlnoci


Meditace - na zavřených víčkách se mi objevila podoba jakéhosi buddhistického mnicha v oranžovém šatu. V zápětí se místo něho objevila podoba jiného muže v tmavém obleku běžného stylu. Pak zase jiný a jiný muž. Jejich stáří se postupně zvyšovalo. Poslední, asi 8. či 10., byl ze všech nejstarší, přímo šedivý kmet. Potom jsem uviděla nějaké papíry s tabulkami. Bylo v nich spousta nějakých dat, rozčleněných do svislých i vodorovných směrů. Spousta jich byla zvýrazněna barevně - žlutě, červeně, modře, zeleně. Měla jsem pocit, že tito mužové po mě chtějí vnuka. Vzepřela jsem se, že jim ho nedám, že ho chci "vychovávat" sama. Okamžitě na tuto moji reakci kontakt skončil, odpojili se. Ty papíry, co mi ukazovali - třeba to byly astrologické výpočty - nevím, jen to odhaduji.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Alena Veselá

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: 251 618 127 (412 524 102),
737 654 704

Web:

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více