Jste zde


Moje zkušenosti s neznámem VIII.
Alena Veselá

6.3.1995 17,30 - 19,30 hod.

 

Meditace - opět se mi objevil symbol osmicípé hvězdy, tentokrát v nové variaci. Čtyři proudy úzkého jasně žlutého vlnění se křížily ve společném bodě. Později jsem zase zahlédla jak čísi ruce vytlačily do malého drátěného košíčku jakousi pastovou hmotu, která měla jasně modrou barvu se zlatým žilkováním. Měla jsem pocit, že jde o "studenou tavbu" za účasti psychických sil. Takto že se dá změkčovat hmota, pak se vytvaruje do žádoucí podoby a pak znovu "vytvrdí" do původní tvrdosti. Vzpomněla jsem si při tom na "křišťálovou lebku" a na záhadu jejího vzniku. Měla jsem pocit, že asi vznikla touto technologií.


15.3. - 16.3.95 v noci kolem 1 hodiny


Meditace - několikrát jsem měla okamžiky, kdy jsem cítila nádhernou vůni čerstvých aromatických rostlin a zároveň pocit, že je kdosi vedle mne, dokonce jsem zahlédla "vlevo" čísi oči.. Zdálo se mi, že ta bytost mne má ráda a ochraňuje mne. Na mé dotazy však nijak neodpovídala.
Tuto noc zemřela v Děčíně moje maminka.


18.5.1995 16,00 - 19,00 hod.


Meditace - na okamžik jsem uviděla dva muže, byly jako dvojčata. Na hlavách měli jakési podivné čepice či přilby v okrové barvě. Později jsem viděla text. Celá stránka byla ručně psaná. Česky. Uprostřed textu jsem stačila zaregistrovat dvě slova - "Žil jsem" Během meditace jsem měla intenzívní pocit lehkosti v rukou. Až se mi skoro zdálo, že se vznášejí těsně nad povrchem pohovky.


31.5.1995 6 - 7 hod.


Vnímala jsem velice silné "komunikační pole". Jako by si několik bytostí najednou telepaticky vyměňovalo obrazové informace. Nejdřív jsem zaregistrovala obdélník (obrazovku), která červeně zářila. Pak ta červená barva "vytekla" ven, a obdélník se zaplnil jasně modrou barvou. Na těch barvách bylo cosi vidět, ale nestačila jsem to sledovat. Barvy se neustále měnily. Pod tím se jako kaleidoskop prolínaly nejrůznější věci. Texty, kresby, pohledy na budovy a města z výšky. Trvalo to aspoň minutu či dvě. Večer jsem si konečně vzpomněla, že jsem o takto barevných obrazovkách kdesi četla. Nakonec jsem to našla. Kontakty od Hesemanna. Vyprávění Jamese Forbese o kontaktech s planetou Aenstria.


8.6.1995 6,10 - 6,20 hod.


Ráno jsem se chystala do práce a už jsem si obouvala boty. Najednou jsem měla pocit, že se šero na chodbě podivně prosvětlilo. Rozhlédla jsem se, ale zdroj světla jsem nenalezla. Na chvíli jsem zavřela oči a na víčkách jsem uviděla podivný symbol, zářící jasnými barvami. Oči jsem otevřela a teprve teď jsem si všimla, že ten symbol je vidět stále, ovšem velmi tlumeně. Viděla jsem to neustále před očima, ať už jsem je stočila jakýmkoliv směrem. Bohužel jsem měla málo času na prozkoumání tohoto jevu, musela jsem jít na autobus. Po cestě jsem střídavě otvírala a zavírala oči, abych se ujistila, že "to" tam stále je.. Trvalo to celou dobu co jsem šla na autobus a pak ještě po dobu jízdy v autobuse.
Obrazec jsem vnímala, jako když je tak metr ode mne. Neměnil svůj vzhled, jen trochu pulzoval, tj. zvětšoval a zmenšoval svou velikost, asi v rozmezí 5 cm na každou stranu Popis: Kruh o velikosti asi 1 metru byl tvořen hlavně bílým světlem. Z vnější strany byl ohraničen jasně žlutým pruhem, z levé strany byl kruh trochu vmáčknut dovnitř. Uvnitř kruhu byl další pruh barvy oranžového světla - tento však nebyl uzavřen. Tvořil "podkovu", otevřenou na pravé straně. Ve středu byl malý černý disk, olemovaný jasně žlutým světlem.
Toto se mi stalo poprvé a zatím naposled. Ale konečně jsem pochopila vyprávění některých lidí, kteří vnímají určité jevy i když mají oči otevřené.
Co to však mělo znamenat nevím, ale zatím to spojuji s narozením mého vnuka, který se narodil o deset dní později.


15.6.1995 14,35 hod.


Praha - pozorovala jsem mraky - kupy - a těsně pod jedním jsem viděla tmavý diskovitý tvar. Po několika vteřinách sledování se ten útvar začal zmenšovat, až zmizel úplně - buď se rozplynul, nebo se zasunul do mraku.


25.6.1995 14 - 15 hod.


Meditace - přemýšlela jsem o tom, proč se mi nedaří mimozemšťany vidět a proč se mi ani neozvou, nereagují na žádnou moji prosbu. Jen se mi v hlavě honí myšlenka "ještě musím počkat, až si vzpomenu na víc"...Potom jsem několikrát viděla "sama sebe", vlastně jsem se dívala na "své" nohy, které zakrývaly propínací rudé šaty - tak do půl lýtek. Byly z úpletu, precizní jemný vzorek, ve předu rozepínání na malé knoflíčky, také rudě potažené. Pod šaty byly šortky modro-bíle proužkované. Viděla jsem to z pozice ženy sedící pohodlně na zahradním bílém lehátku u bazénu, kolem byl trávník a stromy. nebyla to vzpomínka, ale současná realita, viděna očima jiné ženy na jiném místě planety Země ...


5.7.1995 po 23,30 hod.


Meditace - byla jsem v té době asi 2 či 3 dny nastydlá. Upnula jsem všechny své síly a schopnosti, a ponořila jsem se do meditativního stavu. Prostor se rozšířil, mihotání se ustálilo do miliónů hvězdiček ... Pak se prostor začal zaplňovat krystaly, průzračnými a krásnými. Čím víc jsem byla klidnější, tím ty krystaly byly pravidelněji rozmístněné, až vyplnily celý "viditelný" prostor. Měla jsem pocit, že jsem součástí "bytosti" větší, obsažnější, než si lidská mysl dokáže představit...


15.7.95 kolem 22 hod.


Děčín - ležela jsem na terase a dívala se na hvězdnou noční oblohu Přemýšlela jsem o mimozemšťanech, trochu vyčítavě - že se mi nechtějí pořádně představit. A najednou, kousek od Vegy bliklo světlo stejné intenzity jako Vega. Prohlédla jsem si to vzápětí triedrem, ale byly tam jen slabě zářící hvězdy, jinak nic - žádné družice, letadla či meteority. Asi se nade mnou slitovali a zamávali mi alespoň na pozdrav.


29.10.1995 po 23 hod.


Meditace - zaměřila jsem se na pročišťování čaker. Když jsem byla u 3. čakry, vzpomněla jsem si na svůj zážitek z dětství /úder do břišní krajiny a následné vidění skupiny vznešených lidí - snad bohů. Snažila jsem se o vybavení vzpomínek z té doby. Bohužel to stále nejde. Zdá se, že se jedná o tak tajné informace ke kterým se stále nemohu vrátit. Něco jsem se však při tom dozvěděla - nebo snad na něco přišla - a říkala jsem si, že si to pak musím zapsat. Jenže jsem to pak zase zapomněla a ani netuším, čeho se to mělo týkat.


24.11.1995 večer


Meditace - velice jasně jsem vnímala energii, která do mě proudila. Po nějaké době jsem ucítila vůni, jako by někdo zapálil vonnou indickou tyčinku. Později jsem ucítila vůni parfému, takovou cítívám nejčastěji.


9.1.1996 v noci


Meditace - měla jsem pocit něčeho hmotného v dlaních a pulsace tohoto - jako by mi v ruce tepalo něčí živé srdíčko ... Při tom jsem cítila vůni česneku, ne intenzivní, ale jen velice slabě.


11.1.1996 21 hod.


Meditace - v jednu chvíli jsem viděla čísi ruku, která malovala kresbu. Používala hnědou tyčinku - sépie. Kresba byla červenohnědá. Vypadala jako hlava starého muže, trochu jako Leonardo a trochu jako obraz Marxe, který měli při letošních volbách komunisté v televizním šotu.


4.3.1996


Meditace - Prosila jsem všechny, kdož mne vnímají, aby se něco udělalo s neovladatelnou čínskou družicí, která hrozila dopadnout na zemský povrch / prý na Evropu/. Měla jsem obavy nejen z materiálních škod. ale i z toho, že je zde plno atomových elektráren, i z toho, že by mohl pak následovat nějaký mezinárodní konflikt. Přála jsem si, aby se rozpadla na atomy ještě ve vzduchu, nebo nějak zmizela.


7.3.1996 14 - 15 hod.


Meditace - zaměřena na samoléčení. Soustředila jsem se na bolesti od páteře k nohou a pomohlo to.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Alena Veselá

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: 251 618 127 (412 524 102),
737 654 704

Web:

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více