Jste zde


Moje zkušenosti s neznámem IX.
Alena Veselá

8.-9.3.1996 24 hod.

 

Meditace - objevila se tmavá silueta člověka, za ní se pozvolna rozsvěcovalo bílé světlo. Ptala jsem se v duchu, kdo to je. Vzápětí se v levém horním rohu objevila silueta "scoutu", malého diskovitého tělesa, o jakých vyprávěl Adamski. Pak všechno zmizelo a v prázdném šedivém prostoru začaly padat květy, jednoduše stylizované v podobě čtyřlístku. Jakmile dopadly dolů, změnily se v malé ohňostrojové koule světla. Tehdy se prvně začaly objevovat barvy. Z barevných koulí plné jiskřiček se stávaly duhy a ty pak postupně zaplnily celý můj viditelný obzor. V něm různě pulzovaly, kroutily se a vlnily. Při tom jsem si vzpomněla na slova z knihy o Kršnovi : " Když Kršna zničil Šalvu a další nepřítele, všichni polobozi z nebes shazovali květiny ze svých plavidel a měli velkou radost ...". Chvíli to trvalo a pak to zmizelo. Že by to mělo znamenat, že se cosi podařilo a že máme mít radost? Ale co je to tak závažné, co změní dějiny?


12.3.1996 ráno


Čínská neovladatelná kosmická družice dopadla do jižní části Atlantického oceánu a nezpůsobila žádné škody.


29.3.1996 20,15 -20,45 hod.


Meditace - v hlavě se mi najednou ozval mužský hlas a řekl: "Dobrý den" a vzápětí po mém dotazu (v duchu) kdo to je, jsem ucítila známou vůni indických tyčinek.


1.4.1996 1 hod. v noci


Meditace - měla jsem opět čichový vjem, tentokrát to byla "vůně nemocnice". Trvalo to pár vteřin.


9.4.1996 kolem 21 hod.


Meditace - další čichový vjem - pánská kolínská voda.


3. nebo 4.4.1996


Meditace - pohled do nějaké místnosti, pozornost zaměřena na psací stůl. Na stole byla spousta věcí, ale hlavní dominantu tvořil list bílého papíru. Na něm bylo cosi namalováno - ne černě, ale hnědě. Kresbu tvořily tři kružnice v jedné řadě a rozpůlené dohromady jednou přímkou. Kružnice byly v jedné polovině výkresu vícenásobné - alespoň tři polokruhy. Pamatuji si, že mi to kdosi ukazoval, snad nějaký muž, a měl při tom pocit hrdosti na toto dílko. Nevím, co to bylo - snad nějaký graf, vynález či objev?


14. - 20. 4. 1996


Meditace - v těchto dnech to bylo spíš zatónované - žlutá, někdy zelená, fialová obrazovka, ale bez obrazových informací.


21.4.1996 13 hod.


Meditace - na žlutém podkladě jsem viděla několik druhů písma, vzájemně se prolínaly. Jedno se podobalo čínskému, ale každé "písmenko" bylo v rámečku, jiný druh písma byl podobný mayskému a další zase aramejštině. Bylo to jako 31.5.1995, texty se navzájem překrývaly v různých směrech. Po chvíli to vše zmizelo.


19.5.1996 13 - 14,30 hod.


Meditace - pohled do jakési místnosti. Byla zařízena asi celkem obvykle, poněvadž jsem si ji moc neprohlížela. Moje pozornost byla upnuta na stěnu. Tam viselo na zdi něco, co bylo podobné obrazu ve tvaru lunety, v rámu. Tento předmět visel dost nízko nad podlahou - kdybych seděla v křesle, byl by v úrovni mých očí. Obraz tvořil tmavomodrý podklad a na něm svítilo spousta bodů. Byla to mapa hvězdné oblohy. Věděla jsem okamžitě, že se nejedná o obyčejný obraz, ale o obrazovku počítače, a toho je určeno pro výuku astronomie. Obraz hvězd že není stabilní, ale dá se nastavit jakákoliv část hvězdné oblohy.


29.6.1996 8,15 - 8,45 hod


Ráno po probuzení jsem měla ještě zavřené oči, víčky prosvítalo světlo a tvořilo to tak světle béžové pozadí. Uvědomila jsem si, že vidím tmavé znaky, které se často mění. Všimla jsem si, že tvoří dvě skupiny. Jedna byla těsně přede mnou v pravém dolním rohu "obrazovky", druhá v pozadí, v levém horním rohu. Znaky čímsi připomínaly písma ze staré Indie - Brahmí a tamilštinu a ještě čímsi písmo UMNO (viz Heseman) - snad jakousi neuspořádaností. Znaky nebyly nalepeny všechny na sebe, ale byly v různých skupinkách. Takže - byly jasně rozeznatelné dvě roviny znaků, které se tvořily jako odpovědi na sebe v krátkých intervalech. Bohužel jsem to nemohla "podívat" do konce, neboť ke mně přistoupil manžel a bezohledně se mnou zatřásl, že musím vstával ...


16.9.1996 kolem 19 hod.


Meditace - na okamžik jsem viděla 2x na obloze letadlo černé barvy, které mělo na bocích nějaké nápisy v barvě červené, zlaté atd. Jednou jsem ho viděl nad rovnou plochou, v pozadí byly nějaké nízké budovy a stromy (letiště?) Druhý pohled na letedlo byl z nějakého města - z pozice člověka stojícího na nějakém náměstí. Podobné černé letadlo jsem viděla přelétat na barrandovským sídlištěm dne 15.5.1997 v 18,10 hod.


18.9.1996 8,45 - 9,15 hod


Ležela jsem na válendě pod oknem a dívala jsem se ven. Pozorovala jsem mraky na modré obloze a pojednou mne cosi upoutalo. Nejdřív jsem si myslela, že to je nějaké smetí na okně, ale nebylo. Dívala jsem se z různých úhlů a ono jasně zářivé žluté světélko tam bylo stále.Tak jsem si vzala do ruky triedr a přes dvojité okenní sklo jsem viděla stříbrnou čárečku se šikmým odrazem. Otevřela jsem si vedlejší okno a pátrala po obloze - ale nic jsem nenašla. Vrátila jsem se do původní polohy a také jsem už nic neviděla. Asi za čtvrt hodiny jsem zašla na balkón a podívala se do oněch míst nad hlavou. Onen zářící bod tam byl znovu, viděla jsem ho i bez dalekohledu. Triedrem jsem viděla bílý kotouč s tmavším středem (vypadalo to jako velký bílý knoflík). Chvíli vypadal jako kruh, chvíli jako elipsa. Měla jsem ještě pochybnosti, zda náhodou to není Venuše, ale tak vysoko nad hlavou a tak velká v triedru? Ne, Venuše to nebyla! Toto ráno byly na nebi dvoje mraky. Jedny stály vysoko nahoře a skoro se vůbec nepohybovaly, druhé letěly rychle a byly dost nízko.


Sledovaná věc byla evidentně nad nízkými mraky, ty druhé byly zrovna mimo sledovaný děj. Přinesla jsem si na balkón malý hvězdářský dalekohled (zvětšení 80x). Rychle jsem nastavila dalekohled, v jednu chvilku už jsem v okuláru zahlédla vedlejší odraz předmětu, ale vzápětí tam už nic nebylo. Pohlédla jsem na nebe a viděla jsem, že se zářící bod přestěhoval alespoň o 20 - 30 stupňů k západu. Znovu jsem se věnovala nastavení dalekohledu a znovu marně. Předmět zmizel z mého zorného pole úplně - snad za panelák. Předcházející noc mi bylo dost špatně od žaludku, a jak jsem později zjistila, nebyla jsem v tom sama. I jiným lidem ze sídliště bylo podobně.
Následující noc měla sen o bílém diskovitém UFO a o tom, jak mne honilo...


23. nebo 24.9.1996


Meditace - nejvíc si pamatuji, že jsem viděla nějaké muže v nějaké místnosti či něčem podobném. Jeden z nich byl černoch trochu světlejší pleti. Ve tváři měl tvrdý arogantní výraz, seděl v nějakém křesle - jako by bylo pletené z bambusu... V pátek 6.6.97 jsem viděla v televizi film "Nebezpečná záře" kde hrál herec podobný tomuto člověku. Také hrál ve filmu Fenomén.

15.12.1996 po 22 hod.


Meditace - po několik předchozích večerů jsem prosila duchovní síly o pomoc pro p.Havla. Tentokrát při meditaci jsem uviděla velký zlatě zářící oblak, který se skládal ze spousty šestihranných buněk, jako včelí plástev. Po okrajích oblaku měly tyto buňky jednodušší strukturu - jako kdyby se teprve formovaly....Za pár dní, v rozhovoru s pí. Stříbrnou, jsem se dozvěděla, že p.Havel "přece věří na včeličky a na med".


28.2.2.1997 19 hod.


Dozvěděla jsem se, že tohoto dne přeletěl nad barrandovským sídlištěm předmět ve tvaru tmavého kosočtverce se světýlky, která podivně pulzovala. Viděl to soused z okna - směr na sever.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Alena Veselá

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: 251 618 127 (412 524 102),
737 654 704

Web:

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více