Jste zde


Moje zkušenosti s neznámem III.
Alena Veselá

7.3.1992

 

Tento den vyšly noviny "Obrana lidu" číslo 10/1992. V rubrice věnované AAA otiskl pan L.Lenk s mým svolením úryvky z dopisu, který jsem mu před nějakým časem napsala, a ve kterém jsem popisovala své první pokusy. Po čase jsem dostala 2 dopisy, jako reakci na tento článek. Jeden napsal důchodce z Ostravska, druhý dopis přišel odkudsi ze Slovenska. Na první jsem odepsala. Na druhý nikoliv, neboť chyběla adresa. Chtěla jsem, aby mi v OL vytiskli pár řádek pro toho ze Slovenska, ale nikdy k tomu již nedošlo /noviny přestaly vycházet/. Přesto mi tento nepodepsaný dopis dodal naději. Potvrdil, že některé "obrázky" byly zachyceny i jinými osobami na jiných místech země, že barevné provedení souhlasí, a že tu existuje společnost, která se zabývá telepatií.


31.3.1992 někdy odpoledne


Meditace - objevila se tvář muže. Byl starší, měl podlouhlý obličej s ostřeji řezanými rysy a velice vlídně se usmíval.

28.5.1992


Meditace - barevný kaleidoskop - v jakémsi chumlu se prolínalo několik barev, měnily svůj tvar, ale nemíchaly se.


31.5.1992


Meditace - barevný kaleidoskop - barvy zelená a modrá.


1.6.1992 v době mezi 16 a 17 hodinou


Meditace - hluboký prostor, v němž se na chvilku objevovaly barevné výjevy: - bílé město u zátoky, obzor clonil zelený ostrov. V červnu 1996 jedna kolegyně z práce tvrdila, že přesně takto to vypadá ve Splitu .
- viděla jsem z pozice člověka ležícího na zemi, jak kolem přechází voják v maskáčích a holinkách, na hlavě měl světlou přilbu. V novinách v dalších dnech se psalo o "tvrdém zásahu Bílých přileb dne 1.6.92 v Moldávii.". Snad to spolu souviselo.


3.6.1992 večer


Meditace - viděla jsem zelenou alej a vzadu jakoby vycházelo bílé slunce.


6.6.1992 odpoledne


Meditace - tmavý prostor a v něm v pravidelném rozestavení spousta bílých bodů. Potom se pozvolna zesvětlovalo pozadí a zároveň tmavly body. Výsledný obraz - tmavé body na světlém pozadí.


28.6.1992 v době 7,30-8,30 hod.


Ráno jsem se pokusila poprvé o dálkové zaslání energie člověku, jenž byl po operaci a ležel v nemocnici. Po soustředění jsem najednou pocítila na hrudníku jakousi tíhu, jakoby odpor. Po myšlenkovém objasnění, že se z mé strany jedná doopravdy pouze o pomoc, odpor zmizel a má pomoc byla pravděpodobně přijata.


28.6.1992 v době 16,10-16,45 hod.


Meditace - přes jakousi šedivou clonu jsem zahlédla nějakou dívku /kolem 16 let/, oblečenou v letních květovaných šatech. Stála zády ke mně, viděla jsem ji trochu z boku. Pak jsem viděla nějaké místnosti, ale podrobnosti si již moc nepamatuji. Tentokrát byla meditace poprvé provázena krátkým závanem ozónu.


30.6.1992 13,15 hod.


Meditace - na okamžik jsem opět zahlédla "rastr" jako 6.6.92, tentokrát už jen tmavé body na světlém pozadí. Tento den jsem poprvé zaregistrovala, že na 3.programu TV v pořadu o počasí, začali uveřejňovat mapku se silou a směrem větru nad naší republikou - že je to vlastně podobný "rastr".


16.7.1992 23,00-23,10 hod.


Meditace - prostor mne obklopil úplně, měl červenou barvu. Ze středu přede mnou se rozšiřovaly kruhy, jako kola na vodě, v tmavočerveném odstínu a pohybovaly se velmi rychle. Až o mnoho později jsem se dozvěděla, že takto vypadá pohyb tunelem "smrti" a že tento tunel může mít i jinou barvu /bílou, černou, béžovou .../. V povědomí lidí je tento tunel spojován většinou se stavy blížícího se konce života člověka, ačkoliv mám již pocit, že jinými bytostmi je používán k přechodům z jedné dimenze do druhé, a že při tom používají i technické prostředky - kosmické lodi.


17.7.1992 19,00-19,15 hod.


Meditace - nejdřív jsem viděla kaleidoskop barev. Později jsem spatřila překrásný západ slunce nad mořem z kabiny letadla či lodě.


21.7.1992 odpoledne


Meditace - tohoto dne jsem si vzala k meditování malé černé kotě. Dělala jsem mu tak trochu náhradní mámu a nechtěla jsem ho nechat o samotě. Při meditaci jsem viděla jakási tmavá mračna a najednou se na ně ze zdola šplhalo ono malé černé kotě, které v tu dobu leželo velice klidně po mém boku.


22.7.1992 12,30-13,30 hod.


Meditace - nejdřív jsem viděla nějaké město, ale podrobnosti si již nepamatuji. Po chvíli jsem uviděla tvář tlustého muže - typ zápasníka sumo - který se usmíval. Potom jsem viděla pohled na jakousi planetu v černočerveném provedení.


27.7.1992 16-17 hod.


Meditace - vnímala jsem cosi jako temný prales s polámanými pahýly větví, chapadlovitými útvary a to vše se pomalu kývalo ze strany na stranu. Až po meditaci jsem si uvědomila, že jsem meditovala v místnosti, kde jsem těsně před tím rozložila nakrájené houby a natrhané bylinky k sušení. Poprvé jsem si plně uvědomila, že i rostliny mají vědomí, a že je možný kontakt s tímto vědomím - i když jiný, než je kontakt např. s vědomím člověka.


2.8.1992 odpoledne


Meditace - na černém pozadí jsem viděla slabá bíle či žlutobíle svítící vlákna, tvořící síťovitou strukturu, jenž byla dost podobná grafu jímž se znázorňuje ve fyzice "černá díra". Tato struktura různě pulzovala, prohýbala se, měnila svůj tvar. V jednu chvíli se ukázalo malé černé kotě, které vskočilo do středu oné struktury, po několika "pulsacích" vyskočila dospělá černá kočka. Dodnes nevím, co to mělo znamenat. To černé kotě, které se mnou tenkrát meditovalo, je nyní - v roce 1996 - už dospělá kočka a stále se drží v blízkosti domu mého syna, v místě , kde jsme spolu "meditovaly".
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Alena Veselá

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: 251 618 127 (412 524 102),
737 654 704

Web:

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více