Jste zde


Stagnace ve vztahu - léčení metodou Léčení skrze vyšší já
Iva Hédlová

Přišla za mnou paní Eva, která má dojem, že je ve vztahu nešťastná a s mužem, se kterým je 9 let si přestala rozumět. Má pocit,m že stojí na místě a neví, zda by nebylo lepší ho opustit.
Vzala jsem tabulky a kyvadlo a začala hledat v tabulkách a čistit to, co Evě překáželo a bylo zablokované.  Popíši Vám, jak jsem to dělala a jak jsem s Evou mluvila:

 

Nejdříve jsem vyčistila a odvedla všechny diskarnáty z vás obou, kteří byly jak v minukých životech, tak v těle i auře. Moc se jim nechtělo. Dále bylo  nutno vyčistit a přeprogramovat.

HORLIVOST - v tom opačném slova smyslu ( protože jde o bloky na pozitivní vyjádření, aby Vám to bylo bližší a srozumitelnější ), jde vlastně o nějaké vysazení ze hry, pohodlnost nebo nezájem, který se ve vztahu objevuje. Vychází mi, že tento nezájem je zřejmě na obou stranách, zřejmě setrvačnost vá oba vede v tom, že spolu zůstáváte. Nikomu ten vztah ale už nic pozitivního nepřináší. Možná pocit nějakého zázemí. Pokud by to mělo fungovat dál, je nutné do vztahu vnést nějaké oživovací prvky a znovu ho probudit k životu. Teď jde o to, má-li někdo z vás na to ještě sílu nebo chuť. VYČIŠTĚNO.

DBANÍ O SEBE - nevím kdo z vás dvou se zanedbává, může to být i v přeneseném slova smyslu a nemusí jít pouze o zevnějšek, ale i to myslet na sebe, dopřát si radosti, světla, toho co vám přináší nějaké uspokojení. Upřednostnit se před tím druhým a dělat si radosti sám pro sebe nebo pro oba.VYČIŠTĚNO.

DOCHVILNOST - opakem je nedochvilnost. Nemusí se to týkat pouze času a včasných příchodů, ale i v obecném slova smyslu je to možné brát jako zmeškání něčeho důležitého v životě, propásnutí něčeho, z čeho jsem se měla poučit apod.VYČIŠTĚNO.

ZKLIDNĚNÍ - opakem je nervozita. Nervozita tělesná nebo duševní, někdo z vás se necítí uvolněně, klidně, ale má v sobě pořád nějakou nervozitu z očekávání věcí příštích a přemýšlí o řešení, ale zatím neví pořádně, jak co udělat.Jisté je, že sebehorší jistota je lepší než NEJISTOTA. Od jistoty se dá odpíchnout směrem vzhůru, ale v nejistotě pořád tápeme, pořád plaveme na stejném místě a nejde o úlevný proces, ale  o pravý opak.VYČIŠTĚNO.

ÚCTA K ŽIVOTU - někdo z vás ji nemá až takovou jakou ji by měl mít. Může jít i přetěžování sama sebe nebo sám sebe, kouření, alkohol, prášky, jídlo apod., všechny  možné  typy závislostí........VYČIŠTĚNO..

OTEVŘENOST  NOVÝM  VĚCEM - někdo z vás stagnuje a nemá chuť už cokoliv dělat ve vašem vztahu. Nevidí v tom už nic, co by ho hnalo kupředu a snažil se vztah oživit. VYČIŠTĚNO.

HUMOR, SMÍCH - asi už některého z vás přešel, neumíte už jít nad situaci a něčemu se s nadhledem zasmát, ale všechno si moc berete, moc osobně a humor vymizel z vašich kontaktů .VYČIŠTĚNO.

ODPUŠTĚNÍ  SI - někdo neumí odpustit sám sobě spoustu věcí a tím trpí i váš vztah, člověk musí začít především od sebe, sobě si odpouštět - starý dobrý trik - stoupnout si před zrcadlo a každý den si říct - EVO, JÁ TI ODPOUŠTÍM - to samé by měl udělat i váš partner VYČIŠTĚNO.

ZDRAVÍ - někdo z vás může už časem řešit to negativní ve vašem vztahu tzv. útěkem do nemoci, kde si připadá  chráněný, nedotknutelný, musí se na něj hezky, nerozčilovat, chodit po špičkách, hladit a bát se o toho druhého.Nedostatek hlazení a vůbec tělesného kontaktu vede k nespokojenosti, depresím, člověk po něm tzv. hladoví až je VYHLADOVĚLÝ- náhradu hledá často třeba v alkoholu, prášcích a jiných závislostech. Ve vztahu není dobré podceňovat tělesný kontakt, chybí-li ( nemusí jít přímo  o sex ), nastanou problémy, odcizení, vychladnutí a nic dobrého z toho nevzejde.VYČIŠTĚNO.

Občas je třeba doladění některých záležitostí, u Vás to bylo:

UZAVŘENÍ BRAN DO MINULÝCH ŽIVOTŮ - když zůstanou brány otevřené a u Vás se to ukázalo v podstatě jako program, tak veškeré negativní energie  velice zasahují do současného života, mohou přivodit např. nemoci, v extrémních případech i smrt. Je třeba tyto brány uzavřít. - UZAVŘENY VŠECHNY BRÁNY, ODVEDENÍ DUŠÍ A DISKARNÁTŮ.

Přišla nutnost zažhnout vnitřní světlo - BYLO ZAŽEHNUTO

UKONČENÍ, UHLAZENÍ - POŽÁDALA JSEM O NĚJ

VĚDOMÍ  DUCHA  SVATÉHO - VYČIŠTĚNO.

Bylo nutné vyčistit problémový archetyp - RÁDCE - má pro druhé připravenou vždy moudrou radu, díky tomu, že si v životě prošel spoustou negativních věcí, má obrovskou empatii vůči druhým. V negaci jde o rozumbradu, radí i těm, kteří o to nestojí, radí i bez vlastních zkušeností, jde pouze o teoretika. VYČIŠTĚNO.

DYSFUNKCE TVOŘIVÉ  ENERGIE  SKRZE  EMOCE - emoce jsou naší hybnou silou. Proto jakoukoliv dysfunkci je nutno vyčistit. VYČIŠTĚNO.

Opět - ODPUŠTĚNÍ  SOBĚ -  zažádala jsem pro Vás  o podporu v odpuštění sama sobě

UVOLNĚNÍ  ZLOSTI  VE  VŠECH  ÚROVNÍCH -  - POŽÁDALA JSEM A VYČISTILA

VZPOMÍNKY - vzpomínky jsou plné neodpustitelných věcí,, ale přesto si odpusťte. Zažádala jsem o podporu při odpuštění si a vyčistila jsem vzpomínky od negativních energií.

V dalším pokračování Vám popíši, jak se promítly Evě do současného života minulé životy.

Ve spolupráci s www.zdravi4u.cz 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více