Jste zde


Omlazovací kůra pomocí reiki
Iva Hédlová

Vylučování jedů

 

Všeobecně:

Už po staletí dělají lidé skoro ve všech kulturách pravidelně detoxikační kůry, aby se uzdravili nebo zůstali zdraví. Nejstarší a nejznámější metodou je půst.  Také je oblíbená kúra podle F.X. Mayra, šrotová kúra apod. Po vyloučení jedů a zplodin z organismu se snadněji léčí mnohé nemoci, tělo i duše je přizpůsobivější a lehčí. Nejvhodnější dobou je jaro. Ale dá se klidně dělat i kdykoliv jindy.

Ošetření s Reiki 1. stupně:
Následující pozice dáváme denně minimálně 4 minuty – od čela k zubům podél nosu ( stoupneme si za hlavu klienta a položíme ruce na čelo, kolem nosu, špičky prstů končí u zubů ), obě ruce na klíční kosti, tzn. na každou klíční kost jednu ruku, potom dáme jednu ruku na solar plexus, dále dáme jednu ruku na žlučník a játra a druhou na slezinu a slinivku břišní. Obě ruce položit na pánevní kosti do písmene „ V „ směrem ke stydké kosti, tam ruce spojíme, dále položíme obě ruce mezi rameny a lopatkami, dále obě ruce na ledviny, tzn. každá ruka na jednu ledvinu a potom obě ruce na chodidla od špiček do středu.

Ošetření s Reiki 2. stupně:
Mentální léčení s afirmací. ( Afirmaci si vymyslete sami. Např. Den ze dne je mi lépe a cítím se mladší. Nejlepší je ta, která napadne vás samotné ).

Doplnění přírodní léčbou:
Asi na 4 týdny vynecháme maso, alkohol, kávu, černý čaj, průmyslový cukr, sůl a čokoládu. Pijeme nejméně 1,5 až 2 litry vody denně. Pro kúru si vybereme co nejklidnější dobu bez stresu. K jídlům přidáváme dva stroužky jemně nasekaného česneku. Denně jednu velkou sklenici čerstvé šťávy z bílého zelí s medem, šťávu z poloviny citronu, trochu n mletého kmínu, špetkou čerstvého kopru a čajovou lžičkou oleje z pšeničních klíčků.  K výrobě zelné šťávy nepoužíváme žádný parní odšťavňovač ani kovové nádobí.  Pijeme ji naprosto čerstvou. Tři hodiny před spaním už nic nejíme. Každé ráno jíme najemno nastrouhané jablko i se slupkou a jádřincem, s medem, trochou ovesných vloček a lžičkou pšeničných klíčků.  Pravidelně jíme i dýni a dýňová semínka. Dvakrát za týden jdeme do sauny a jednou týdně si dopřejeme masáž. Uděláme si dostatek času na lehký pohyb, přemýšlení a usebrání.

Návštěva lékaře:
Je pro jistotu vhodná před větším půstem nebo jinou detoxikační kúrou, aby bylo zjištěno, že je tělo schopné vydržet nápor při vylučování škodlivin.. Zvlášť je třeba zkoumat, do jaké míry lze zatížit játra, srdce.ledviny a mízní systém. Pokud některý z těchto  orgánů není zcela v pořádku, musí se kúra přesunout až do doby po vyléčení.  Lékař či léčitel by měl mít také zkušenosti detoxikačními kúrami.

Návštěva psychoterapeuta:
Není nutná, kromě případů, kdy při vylučování škodlivin vystoupí psychologické problémy a vytěsněné části osobnosti v takové míře, že je pomoc odborníků nepostradatelná.

Iva Hédlová podle Waltera  Lubecka – Reiki – Domácí lékárna

 

Ve spolupráci s www.zdravi4u.cz 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více