Jste zde


Léčení astmatu pomocí reiki
Iva Hédlová

Astma ( bronchiale )

 

Všeobecně: astma je těžká choroba, žádá si odborné lékařské vyšetření a jen přesná diagnóza stanoví, jestli se skutečně jedná o astma, nebo nějakou jinou nemoc. Povrchnímu pohledu by se např. mohlo jevit i jako alergie či srdeční astma, nebo byl pacientovi předepsán lék, které vyvolává podobné symptomy jako bronchiální astma. A když JE přesně objasněno, že jde o bronchiální astma, mělo by se začít pod dohledem lékaře se speciálním léčením. Ve většině případů trvá velmi dlouho a žádá si kromě trpělivosti a aktivní účasti pacienta, který se musí skutečně snažit o vlastní duchovní rozvoj, aby se vymanil z patogenního nesouladu.

OŠETŘENÍ S REIKI  1. STUPNĚ:
Při záchvatu položíme jednu ruku na solární plexus, druhou na hruď nebo střídavě ošetřujeme oběma rukama hruď a plexus po čtyřech až pěti minutách. Dlouhodobě, nejméně 6 týdnů, poskytujeme denně pět minut následující pozice – čelo se třetím okem, týl a Medulla oblongata, uši, lopatky, solární plexus, slezina, ledviny. Při vyčerpání po těžkých záchvatech k tomu ještě navíc kost křížová šest minut. Rovněž velmi účinné – jednou rukou uchopit palec ( u nohy ) a druhou rukou ošetřovat stejnou stranu hrudi asi 15 minut. Potom vyměnit strany.

OŠETŘENÍ  S REIKI  2. STUPNĚ:
Reiki pro Vnitřní dítě, Vyšší Já a mentální léčení s afirmací.

DOPLNĚNÍ  PŘÍRODNÍ  LÉČBOU:
Pravidelně každý den jíst trochu ředkve s medem. Ještě lepší je čerstvý křen s medem. Takto připravený křen uvolňuje v těle nahromaděný hlen. Nepřidáváme sůl, aby se neochromila účinnost látek , obsažených v zelenině. Jíme hodně salátu ze syrového zelí ( nepasterizované ! ) s cibulí nebo jemně posekaným česnekem. Lékař by měl zjistit, jestli má pacient v pořádku játra a žlučník a pokud ne, musí se případně česneku a cibule vzdát. Pijte zázvorový čaj. Omezte do značné míry mléčné výrobky a pokud to vůbec musí být, tak jen ze syrového mléka. Stravujte se vegetariánsky s co nejméně bílkovinami. Vyhýbejte se rafinovanému cukru. Pijte hodně vody a je-li třeba, zvyšujte vlhkost vzduchu v místnostech pomocí přístroje pracujícího na principu odpařování.  Snažte se zabránit stresu a rozčilení.

NÁVŠTĚVA  LÉKAŘE/LÉČITELE:
Je rozhodně nutná!! Protože záchvaty jsou někdy velmi nebezpečné  a pacient musí za určitých podmínek brát léky, jež mu musí předepsat lékař. Zkušenému homeopatovi se může podařit nahradit  je homeopatickými léky.

NÁVŠTĚVA  PSYCHOTERAPEUTA:
Je vhodná, protože astma má většinou psychické pozadí.

Iva Hédlová - podle Waltera Lubecka – Reiki-Domácí lékárna
Vydalo nakladatelství PRAGMA

 

Ve spolupráci s www.zdravi4u.cz 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více