Jste zde


Mystika v životě lidí
Karel Budín

Před 12 lety jsem napsal knížku :"Mystika v praktickém životě",kde 30% informací nepochází z tohoto světa. Informace byly získávány za pomoci média a silného hypnotického spánku, ze " Světového informačního pole."Pro nezasvěceného čtenáře působí tyto informace rušivě a nevěrohodně. Já osobně jsem tyto mimozemské informace přijal od média a zapsal a čekám. Buď součastná věda tyto mimozemské informace časem potvrdí, nebo vyvrátí.

 

Jak vznikl člověk podle " Světového informačního pole?" Rozum člověka k tomu došel(Darvin), ale člověk nepochopil podstatu a smysl.


Jak vznikl člověk? Od uhynulého šimpanze ( to je, že z "Osobního informačního pole šimpanze) Světové informační pole vzalo všechny světelné počítače 60 ks, jako základ pro budoucího člověka, bylo by nerozumné pro člověka vytvářet od úplného začátku všechno nové. K světelným počítačům šimpanza přidalo Světové informační pole 35 nových světelných počítačů nové generace na rozvoj řeči, paměti a rozumu a některých ještě jiných vlastností. K těmto počítačům přišla i nová dokonalejší duše ( počítač 17 generace dle součastných lidských měřítek.) Duše je světelný počítač. Atd..Tak ani člověk nemohl vzniknout z opice vývojem i když člověk má všechno z opice, ze šimpanze. Atd. 35 světelných počítačů dostal člověk najednou v jednom čase od Světového informačního pole Atd..


Mystika je vždy o krok v předu před vědou. Co věda? V Impulsu ze středy, 21. Května 2003 na straně 5. Vyšel článek.:"Šimpanzi jsou člověku bližší, než vědci mysleli."DNA člověka a šimpanze je shodná z 99,4 procenta. Studie porovnává 97 genů člověka a pěti druhů opic a tvrdí, že člověk a šimpanz mají společného předka. Atd. " Se šimpanzi máme mnoho společného, ale je tu také spousta rozdílů."(čtk)


Po roce 1989 politici ani učitelé neprošli školením o mystice a výsledky se dostavily.Za deset let v demokracii ubylo 2. milióny věřicích. Úbytek věřících je vidět na každém kroku. Neviditelná ruka trhu bez mystiky není myslitelná.Počasí je svázáno s lidským srdcem a povodně v minulém roce musely přijít z cela zákonitě.Český národ ještě čeká válka s Bohem a pak teprve nastane pokoj a mír v českém národě..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více