Jste zde


Dopravní nehody očima mystika
Karel Budín

Úvodem nutno říci,že mystika za posledních deset let zaznamenala několik úspěchů. Za prvé objev "Světového informačního pole"(SIP). Za druhé existenci osudových zákonů.

 

Tragická nehoda autobusu nedaleko jihočeských Nažidel z 8.března 2003 byla naprosto zbytečná vlivem absolutní mystické negramotnosti.


"Světové informační pole"(SIP) má dokonalý přehled o každém člověku,( podniku, státu) o jeho nevyslovených myšlenkách i o všem co kdy řekl, nebo napsal, co udělal.


Myšlení a skutky lidí(podniků, státu) můžeme rozdělit do 2. skupin.
Skupina "A".:Lidé věří v Boha, milují každého člověka i své nepřátelé a nejsou chamtivci.
Skupina "B".:Lidí nevěří v Boha, nemilují a nenávidí některé lidi a jsou chamtivci.


Do problému se "Světovým informačním polem" se časem dostane každý člověk, podnik i stát, který setrvává ve skupině "B".


Jak je možné, že lidé za několik tisíc let na tyto zákonitosti nepřišli a může nastat podezření, že tyto souvislosti neexistují?


V nedávné době byl rozluštěn třetí osudový zákon.Za tímto zákonem se skrývá .: "Lidská láska."


U každého žijícího člověka může časem vzniknou láska. Lidská láska je mocná čarodějka a máme s ní velice opatrně zacházet.


Uvedeme příklad.: Muž ze skupiny "B"je navenek jasně čitelný a on se zamiluje do dívky ze skupiny "A" i dívka "A" je navenek jasně čitelná. Muž svou mystickou neznalostí za pomocí své lidské lásky, přenese svou nenávist k Bohu na dívku " A" v plné míře. Tento přenos se může uskutečnit jen a jen lidskou láskou.Na tuto dívku se oprávněně zaměří SIP a za několik let zemře. Pro okolí úmrtí té dívky to znamená, že Bůh neexistuje a lidským rozumem neochvějně potvrzené. V druhém případě role můžeme obrátit do muže se zamiluje dívka. Ta dívka nedobrému muži svoji velkou láskou zajistí beztrestnost u SIP svému muži a to tím ,že přenese skupinu "A na svého muže a lidé v okolí mají zase jasný důkaz, že Bůh neexistuje.


Při dopravních nehodách "Světové informační pole" u řidiče proti jeho vůli na jednu, nebo více vteřin vypíná vědomí řidiče.Vše co se má státi musí být předem odsouhlaseno "Světovým informačním polem.Tragédie autobusu byla plánovaná několik dní předem a každý cestující v noci ve spánku dostal instrukce kam si má sednout a kdo zemře. Lidé co odešli na věčnost smířeny s Bohem o chystané tragédii autobusu věděli a mohli své blízké svoji láskou varovat.


Co máme dělat, aby nás něco podobného nepotkalo? Máme mít snahu a setrvávat po celý svůj život ve skupině "A" a dávat si velký pozor, kdo nás miluje!

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více