Jste zde


Žena a muž
inzerce

Milé dámy a vážení pánové!

 

Jmenuji se Anna Nandražiová a zabývám se organizováním kurzů a přednášek na různá témata sebepoznání či „poznání“..

Rada bych Vás pozvala na přednášku ŽENA A MUŽ a představila jejího přednášejícího pana Milana CalábkaPŘÍLEŽITOST K TRANSCENDENCIMilan Calábek pracoval jako dramaturg, režisér, překladatel divadelních her v Národním divadle v Praze, Divadle Petra Bezruče v Ostravě a naposledy ve Vinohradském divadle v Praze. Když zhruba před 25 lety „přežil svoji smrt“ stal se abstinentem, vegetariánem, odešel z divadla, začal spolupracovat s prof. Kahudou v Psychoenergetické laboratoři a stal se viceprezidentem Filipínského léčitelského kruhu. Zabýval se nejen léčitelstvím, ale i etnografií, cestoval a studoval buddhismus. Po roce 1990 založil esoterické centrum MANDALA, ve kterém pracovali čeští a slovenští léčitelé. Kromě léčebny tam bylo hudební nakladatelství, knihkupectví specializované na duchovní literaturu a stejně specializovaná cestovní kancelář. V roce 1997 jako součást centra MANDALA založil Univerzitu Nové doby, kde přednášejí nejlepší čeští a zahraniční odborníci různé duchovní a esoterické obory. Sám se na její půdě věnuje tématům archetypální psychologie, léčbě změnou modelu skutečnosti, individuální fytoterapii, hypnóze, aurické typologii, zenu, buddhismu a dalším oborům.

Přednáškou na téma MUŽ a ŽENA chceme oslovit ty z vás, kteří přemýšlíte o tom, co pro vás znamená být ženou či mužem. Kteří se zajímáte o zkvalitňování vašich vztahů, vyvarování nedorozumění či chyb s partnerem, s partnerkou,  dcerou, synem, kteří chcete porozumět věcem, které vás nevědomě ovlivňují či současné krizi partnerských vztahů.

Základní osnovu přednášky tvoří zejména tato témata:

Co znamená být mužem a ženou.
Osobní vzory.
Mužnost , ženskost.
Genetika, fyziologické rozdíly
Vztahy otec – syn, otec – dcera, matka – syn, matka -  dcera (důležité aspekty ve výchově, duševní zrání).
Nová role ženy a muže.
Biochemie zamilovanosti.
Partnersky vztah.

Termín přednášky je 11.7.2009, od 9.30 do 18.00, Místo: v prostorách společnosti Mandala, Klimenstská  24/1212, Praha 1
Registrační poplatek. 1500,- Kč, zvýhodněná cena pro manžele (partnery) dohromady 2000,- Kč.
Číslo účtu pro zasláni registračního poplatku: 181839808/0300, VS: Vaše číslo mobil. telefonu, zpráva pro příjemce: Vaše příjmení.

Budeme rádi, když pozvete i partnery, kamarády, kamarádky, dcery, syny, maminky, klientky… Pokud máte zájem se přednášky zúčastnit, rezervujte si místo co nejdříve a uhraďte registrační poplatek. Daňový doklad Vám předám na přednášce.
Pro registraci kontaktujte mne, prosím, na emailu nebo mobilu.

S úctou

Anna Nandrážiová
Image Institute s.r.o.
Na Fialce II/14
163 00 Praha 6
email :anna@imageinstitute.cz, tel.: 602 386 900