Jste zde


Jméno je váš OSUD 9.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BLAŽENA
Nevyrovnaná bytost,, celý život toužící po něčem lepším. Živočišná, rozhodující se poctivě, schopna lásky. Bohužel jí není dáno klidné putování. Když si myslí, že jde vše k dobrému, něco se zvrtne a ona začíná opět od začátku. Vládne obrácený  Měsíc a Saturn.

BOHDAN
Materialista, rodinný typ, praktický, někdy lehce neurotický na poli financí. Nerad vydává, rád přijímá. Vyžaduje mnoho lásky a obdivu, otrokář. Člověk s tímto jménem by mněl žít víc duchovně, nejen pro majetek a vlastní luxus. Na povrch dobrý kamarád, ale v rodině se nepřetvařuje.  Vládne Měsíc, Venuše a planeta Uran.

BOHDANA
Má numerologicky o číslo víc a náhle je vše úplně  jinak. Toto jméno má skryté schopnosti vést. Dívka je rozený psycholog. Bude inklinovat k duchovním vědám. Jméno je vhodné pro Ryby, Vodnáře a Váhy. V Býku by se projevila velice autoritativně.  Vládne Měsíc a Neptun.

BOHUMIL
Přátelské jméno, plné invencí a nápadů, které většinou pečlivě dotahuje do konce. Má rád své jisté, v citech je majetnický i citlivý. Pochvala ho povzbuzuje až do nekonečných výšin.  Vhodné pro Berana, Lva, Vodnáře, Váhy i Býka. Je to Šťastná vibrace pro život.  Vládne Měsíc, Merkur a Uran.

BOHUMILA
Vítězná, oblíbená, láskyplná, citlivá a zranitelná. Toto jméno může ohrozit jen špatné příjmení., špatné datum narození, jinak už nic Doporučuji ve všech znameních, protože Bohumila opravdu nikoho nezarmoutí.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více