Jste zde


Jméno je váš OSUD 7.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BEÁTA
-  velká psychická síla, láska, inteligence, jemnost, velmi dobré jméno. Je bez karmické zátěže.  V životě se určitě neztratí. Vyrovnává i nedobré datum narození. Vhodné pro všechna znamení. Beáta by měla být odvážná, přináší jí to štěstí.  Vládne Měsíc a Slunce.

BEDŘICH
-  životní blokace, bohužel nic moc. Bedřichu Smetanovi z problémů pomáhalo příjmení, ale těžkým životním strastem se nevyhnul.  Nechal po sobě nádherné dílo za cenu lidského utrpení.  Toto jméno moc nedoporučuji. Obsahuje vibraci čísla 40. A každý se nejmenuje Smetana. Čtyřicítka působí destruktivně. Vládne Měsíc a obrácený Merkur.

BĚLA
- jemná, oduševnělá. Pokud ji toto nezkazí souřadnice a jejím příjmením. Je to žena s velkým Ž. Smysl pro vše krásné a povznášející. Křehká bytost v Rybách a Raku. Podsaditá v Býku. Nadaná ve Lvu. V Beranu bude mít smysl pro hudbu a poezii. Daří se jí v Kozorohu. Nedoporučuji dávat ve Štíru, stala by se z ní neurotická a nedůtklivá bytost. Vládne Měsíc a hodně Slunce., občas obráceně.

BENEDIKT
- nadaný student s karmickou zátěží, která ustupuje jen v případě duchovního života. Nepřeje  manželství a lásce. Nebo jen málokdy a to musí mít dobré příjmení. Vyznačuje se inteligencí a jemností, pokud je narozen v Rybách. Vhodné ve znamení Vodnáře či Raka, v Raku působí na umění. Vládne Mars, Merkur a s nimi cvičí bohužel Saturn.

BENJAMIN
- dobrodruh, cestovatel, přítel všeho nevšedního,  celý život je v něm nepokojné a zvědavé dítě. Pokud je i vhodná vibrace příjmení, může v životě mnoho dokázat. Dobré jméno pro Lva, Berana, Býka, Kozoroha, Štíra, Střelce. Přes svůj vnitřní neklid je dobrý přítel, trochu netrpělivý, ale milující manžel, který se nezdržuje moc doma. Pořád cestuje nebo někde něco kutí. Vládne Měsíc, Mars a Jupiter.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více