Jste zde


Jméno je váš OSUD 6.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

ARNOŠT
-  vibrace pracovitosti, lásky a obětavosti.  Nutnost starat se o druhé, i když nechce. Z této vibrace není úniku. Není špatná, ale pokud je s příjmením neharmonická, nedoporučuji dávat dětem. Vládne obrácená Venuše, zády k Arnoštovi.

ARTUR
- pro toto jméno platí totéž co pro Arnošta. Obrácená Venuše. Práce pro druhé, citovost. Naději přináší dobré datum narození.

AUGUSTÝN
- jméno se silnou karmickou zátěží, 2 x 7 + 29 tvoří karmický trojúhelník. Z tohoto údělu už nepomůže ani dobré příjmení či datum narození. Pokud jste dítěti toto jméno dali, doporučuji změnu. Vládne dvojitý Saturn a obrácené Slunce.

BARBORA
- láskyplná práce pro druhé, vnitřní napětí, touha po individualitě, ale opětovné sklouzávání do povinností.  I když se dítěti říká Báro, což je vibrace čísla 13, a touhu po vrcholu a změnách tato zdrobnělina umocňuje, přesto se řítí do koloběhu povinností a práce. Vhodná znamení: Ryba, Rak. V jiném znamení Barbora více trpí. Obrácená Venuše.

BARTOLOMĚJ
- komunikativní jméno, důvěřivé k přátelům, obětavé,  bohužel skrývá často zklamání i zradu z vnějšího okolí. Teprve po určitých zkušenostech se Bartoloměj postaví k životu čelem. Z vnitřního světa přicházejí potíže citového rázu. Občas odejde k psychologovi nebo do restaurace, aby se vnitřní tlak vyrovnal. Vhodné pouze pro Lva, ten si pořádek dokáže udělat. Beran či Býk budou agresivní. Vládne nejvíc Měsíc a Mars.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více