Jste zde


Jméno je váš OSUD 5.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

ANEŽKA
-  opět veliká vnitřní síla. Vibrace čísla 22 dokáže člověka držet v každé situaci. Jméno Anežka je připraveno na všechny překážky i úspěchy., je samozřejmě závislé na příjmení a osobnosti nositele. Vhodné pro všechna zvířetníková znamení. Vládne Slunce a Měsíc.

ANNA
- Vibrace 12 je ryze ženská. Otevřená a milující, ale často žijící životem druhých. Je to OSUD starostí a práce. Neustálý koloběh povinností. Anna je matka a žena. Moc toto jméno nedoporučuji, je v něm vnitřní tušení nelehkého údělu. Slunce, Měsíc a s nimi působí silně Mars.

ANTONIE
- vibrace lásky a domova. Toto jméno symbolizuje lásku ženy k rodinnému krbu, dětem a manželovi. Třicet trojka je podporována Venuší, takže většinou každá Antonie skončí v přístavu manželském. Jméno je vhodné pro všechna znamení. Venuše je zde královnou.

ANTONÍN
- poctivé české jméno, starostlivý otec rodiny. Klidně je dítěti dejte, pokud si přejete, aby mělo normální a obyčejný život bez velkých výkyvů. Spočítejte dohromady s příjmením a snadno vytušíte jeho životní cestu. Vhodné pro všechna znamení. Venuše a Slunce vládne Antonínovi celý čas.

APOLENA
- bojovnice, vůdčí typ. Nenechá si mluvit do života. Nervní, inteligentní individualistka.  Materialistická a praktická. Velice toužící dokázat životu, zač je toho loket. Vhodné jméno pro znamení Lva, Ryb, Raka. Silně vládne Slunce.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více