Jste zde


Jméno je váš OSUD 4.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

ANASTÁZIE
- jméno skrývající rodinné zázemí, klid, harmonii. Dívka Anastázie utvoří hravé hnízdečko lásky, bude se zajímat o vaření, domácnost a děti. Praktická a láskyplná. Jméno doporučuji ve všech znameních.  Vládně silně Venuše.

ANDĚLA
- vše, jen ne andělské vibrace. Podčíslo říká vítězím, jsem první a budu bojovat. Egocentrická, naprosto netoužící se brzy vdávat. Inteligentní, individualistická a originální. Kromě Kozoroha,  Býka a Vodnáře je toto jméno vhodné pro všechna ostatní znamení. Ve Lvu je příliš egoistické. Citové problémy, vládne Slunce.

ANDREA
- většinou hezká tvář, ale určité blokace v životě. Karmická zátěž. Vše si v životě musí zasloužit, nic nedostane zadarmo. Velmi počítata s vibrací příjmení a osobností jí danou.  Vzít v úvahu i datum narození. Pozor. Vládne Slunce a Saturn. Je vhodné se poradit s numerologem.

ANDREJ
- totéž jako Andrea. Pokud je to rodové jméno, zvážit, zda má potomek podstupovat stejné nesnadné cesty. Vládne Slunce a Saturn.

ANETA
- živočišná, divoká, inteligentní dobrodružka, dosahující většinou velkého vzdělání nebo jiných úspěchů. Dobré jméno pro všechna znamení kromě  Lva a Kozoroha. Pozor na přemrštěnost.  Vládne Slunce, Merkur a Jupiter.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více